Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOK04
KOMODA 3S

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 107,5 cm
wysokość: 89,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Pomysł na aranżację pomieszczenia może przyjść Ci do głowy w każdej chwili. Pamiętaj, że dobre samopoczucie będzie z Tobą codziennie jeśli zaaranżujesz swoje wnętrza po swojemu. Może być modnie, funkcjonalnie i stylowo, ale przede wszystkim powinno być tak, jak Tobie odpowiada. Potrzebna Ci komoda, której design będzie tak nietypowy jak Twój gust? Zwróć uwagę na mebel, dostępny w ramach kolekcji  LYON biały.

 

 • Komoda z trzema szufladami jest odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do projektowania mebli. Pojemna, praktyczna komoda z szufladami może wyróżniać się stylem. Dzięki asymetrii oraz modnemu zestawieniu kolorystycznemu komoda LYOK04 trzyszufladowa zachwyci Cię unikalnością. Fronty mebla efektownie prezentują się w w bieli, wykończonej w połysku (korpus biel alpejska).

 

 • Komoda trzyszufladowa wykonana została z płyty wiórowej laminowanej o wysokiej odporności na wilgoć, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne oraz promienie UV. Jej wysoka jakość związana widoczna jest w codziennym użytkowaniu, gdzie mechanizm cichego domyku szuflad doskonale współpracuje z nowoczesnym systemem bezuchwytowym mebla. Komoda LYON asymetryczna z trzema szufladami posiada nowoczesne oświetlenie LED (oświetlenie w komplecie), efektownie rozświetlające neutralnym odcieniem światła górny wieniec oraz przestrzeń wzdłuż jednego z boków.

 

 • Wymiary komody LYON:: szerokość 107.5 cm, wysokość 89.1 cm, głębokość 42 cm

 

 • Komoda pięknie prezentuje się w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
1359 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 127,0 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 13,9 cm
Waga: 30,6 kg
Paczka 2
Długość: 124,5 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 21,4 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia