Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV01L
WITRYNA 1D

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 59,8 cm
wysokość: 164,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Gustowne meble to wyznacznik Twojego gustu oraz umiejętności dopasowania wyposażenia do rozmiaru i przeznaczenia pomieszczeń. Wybierając meble do salonu lub jadalni poza doskonałą prezencją powinniśmy zwracać uwagę na ich trwałość i uniwersalność zastosowania. Witryna jest tym, co wpisze się zarówno w wymogi praktyczne, jak i estetyczne.

 

 • Asymetryczna, biała witryna z kolekcji LYON biały jest meblem o niezwykle efektownym wyglądzie, ogromnej funkcjonalności, a wysokiej klasy materiały, zastosowane do jej wykonania gwarantują trwałość, widoczną przez wiele lat użytkowania. Unikalna witryna lewostronna o wysokości 164,1 cm, szerokości 59,8 cm oraz głębokości 42 cm wykonana z płyty wiórowej laminowanej cechuje się odpornością na uszkodzenia oraz zarysowania. Stylowa witryna częściowo przeszklona przy użyciu hartowanego szkła Antisol zapewnia dużą pojemność przechowywania.

 

 • W podstawowym wyposażeniu znajduje się nowoczesne oświetlenie LED, efektownie rozświetlające neutralną barwą górny wieniec witryny oraz jeden z boków. Dodatkowo wnętrze witryny można podświetlić dokupując oświetlenie typu Square.

 

 • Wybierz najwyższej jakości witrynę LYON, doskonale sprawdzającą się w salonie oraz w jadalni. Dzięki mechanizmowi cichego domyku, użytkowanie mebla jest jeszcze bardziej komfortowe. Witryna lewostronna LYON posiada bezuchwytowy system otwierania drzwi. Nowoczesny efekt wizualny sprawdzi się w pomieszczeniu, urządzonym z dbałością o każdy szczegół.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1156
1329
1130 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash ( neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt - 89 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 80,6 cm
Szerokość: 51,5 cm
Wysokość: 18,2 cm
Waga: 30 kg
Paczka 2
Długość: 174,9 cm
Szerokość: 47,8 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 28 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia