Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV02L
WITRYNA 1D

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 59,8 cm
wysokość: 123,6 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Nowoczesne wyposażenie pomieszczeń efektownie kształtuje styl, w jakim utrzymany jest ogólny jego charakter. Zastosowanie mebli o prostych, asymetrycznych bryłach pozwala modelować optycznie wielkość wnętrza, wzmacnia efekt modernistycznej aranżacji oraz podkreśla harmonię minimalistycznej przestrzeni. Wśród mebli o nowoczesnym designie, witryna niska lewa z kolekcji LYON biały zasługuje na szczególną uwagę.

Mebel wyposażony w oświetlenie LED, dostępne w standardzie wyposażenia, posiada efektowne podświetlenie górnego wieńca oraz jednego z boków mebla. Stylowa witryna niska z serii LYON biały wyposażona została w przeszklenie hartowanym szkłem Antisol. Przeszkolny frony oraz bok witryny gwarantuje doskonały efekt wizualny. Wysokiej jakości witryna LYON biały wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, cechującej się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz wilgoć.

Efektowna witryna lewa z kolekcji LYON wyposażona została w dwie, pojemne półki, ukryte za solidnym frontem o bezuchwytowym systemie otwierania. Mechanizm cichego domyku gwarantuje komfort użytkowania mebla na co dzień. Stylowa witryna to nowoczesne zestawienie bieli, wykończonej na wysoki połysk. To połączenie znakomicie prezentuje się w każdym wnętrzu, niezależnie od metrażu oraz stopnia naturalnego doświetlenia.

Efektowna witryna asymetryczna to doskonały wybór, jeśli planujesz nowocześnie urządzić salon, jadalnię, pokój gościnny oraz domowy gabinet. Efektowny wystrój zachwyci zwłaszcza po zmroku, gdy oświetlenie LED oświetli mebel i otoczenie subtelną poświatą. Dodatkowo możesz podświetlić wnętrze witryny dokupując oświetlenie typu Square.

Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.

1049
913 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front, prawy bok witryny: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 59 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt - 86 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 80,6 cm
Szerokość: 51,5 cm
Wysokość: 15,5 cm
Waga: 25 kg
Paczka 2
Długość: 134,4 cm
Szerokość: 47,8 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 20 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia