Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV04P
WITRYNA 2D

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 107,6 cm
wysokość: 123,6 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przechowywanie i eksponowanie w jednym miejscu? Witryna szeroka asymetryczna to mebel, dzięki któremu w pomieszczeniu pojawi się estetyczny ład i porządek, a dodatkowo doskonały efekt aranżacyjny. Potrzebujesz funkcjonalnego, nowocześnie prezentującego się mebla, który wyróżnia się nowoczesnym designem?

 

 • Szeroka witryna asymetryczna LYON biały jest przedmiotem, wykonanym ze szczególną starannością i dbałością o precyzję. Należąca do kolekcji nowoczesnych mebli LYON biały, witryna szeroka prawostronna wykonana została z laminowanej płyty wiórowej o wysokiej odporności na uszkodzenie, wilgoć oraz wpływ wysokiej temperatury.

 

 • Efektowność witryny wzmocniona została oświetleniem LED, zdobiącym górny wieniec oraz jeden z boków bryły mebla. Kolekcja LYON biały oraz dostępna w ramach tej serii witryna częściowo przeszklona szeroka cechuje minimalistyczny, nowoczesny efekt wizualny. Częściowe przeszklenie oraz solidny blat gwarantują dużą przestrzeń ekspozycji. Pojemne półki, ukryte za solidnymi frontami, wyposażonymi w cichy domyk pozwolą przechowywać w niej wiele drobiazgów.

 

 • Witryna posiada standardowe wymiary, pozwalające umieścić ją wśród pozostałych mebli z kolekcji LYON biały: wysokość: 123.6 cm, szerokość: 107.6 cm, głebokość: 42 cm.

 

 • Do efektownej witryny można dokupić włącznik oraz dodatkowe oświetlenie typu Sqaure. Stwórz w swoim salonie wyjątkowy klimat, przepełniony ciepłym odcieniem subtelnego oświetlenia meblowego.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1359
1599
1439 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt - 89 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 134,4 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 28 kg
Paczka 2
Długość: 111,2 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,5 cm
Waga: 18 kg
Paczka 3
Długość: 130,1 cm
Szerokość: 98,8 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 27 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia