Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV04L
WITRYNA 2D

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 107,6 cm
wysokość: 123,6 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Efektowna aranżacja salonu związana jest z wyborem mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych, które wspólnie tworzą wyjątkowy efekt wizualny. Piękny wystrój salonu powinien być zarazem funkcjonalny, aby zagwarantować Ci komfort wypoczynku. Wybieraj meble, zachwycające nowoczesnym designem oraz praktyczną powierzchnią do przechowywania.

 

 • Witryna szeroka asymetryczna LYON biały jest meblem, zachwycającym niezwykłym wyglądem oraz trwałością. Wykonana została z płyty wiórowej laminowanej.

 

 • Stylowa witryna lewostronna LYON biały częściowo przeszklona wykazuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, promienie UV oraz wilgoć. Efektowny mebel gwarantuje niezwykłą funkcjonalność użytkowania. Wysoka jakość wykonania, zastosowany mechanizm cichego domyku oraz system bezuchwytowy dla frontów gwarantują komfortowe użytkowanie i doskonały wygląd mebla.

 

 • Kompaktowe wymiary witryny zapewniają doskonałe dopasowanie jej do każdego wnętrza, zarówno przestronnego, jak i niewielkiego. Neutralna barwa oświetlenia LED, zdobiącego górny wieniec oraz jeden z boków witryny tworzą we wnętrzu wyjątkowy nastrój, efektownie prezentujący się po zmroku. Wybierz witrynę szeroką LYOV04L z oświetleniem LED, podkreślając nowoczesny wystrój swojego salonu oraz dodatkowe oświetlenie typu Sqare, które podświetli wnętrze mebla ( do zakupu osobno). Ten praktyczny mebel posiada zaledwie 107,6 cm szerokości, 123,6 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Doskonale komponuje się z półkami oraz wysokimi witrynami z kolekcji LYON biały.  

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1439
1599
1231 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt - 89 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 134,4 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 28 kg
Paczka 2
Długość: 111,2 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,5 cm
Waga: 18 kg
Paczka 3
Długość: 130,1 cm
Szerokość: 98,8 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 27 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia