Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKV01
WITRYNA 2D1S

Ricko

Wymiary:

szerokość: 47,6 cm
wysokość: 198 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Dąb Coast Evoke
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Spójna aranżacja salonu, jadalni i całej strefy dziennej w znacznej mierze opiera się o starannie dobrane meble i dodatki. Dzięki ich designowi oraz funkcjonalności możesz tworzyć przestrzenie, odpowiadające potrzebom użytkowników i indywidualnemu gustowi. Wysoka witryna z kolekcji mebli Ricko efektownie komponuje się z meblami do przechowywania, ekspozycji oraz jadalnianymi.
 • Łatwy dostęp do gustownych szklanek, kieliszków, karafki oraz filiżanek ze spodkami zapewni Ci komfort i ergonomię podczas codziennych posiłków oraz rodzinnych przyjęć. Eksponowanie ich w stylowej, dopasowanej do wystroju strefy dziennej witrynie wpływa nie tylko na funkcjonalność, ale i podkreśla dopracowanie aranżacji. Wysoka witryna z serii Ricko wpisuje się w styl skandynawski, vintage, industrialny i eklektyczny.
 • Wykonana z wysokiej jakości materiałów witryna zachwyca unikalną kompozycją bieli, kolorystyki surowego drewna (odcień Dąb Coast Evoke) oraz cyfrowego nadruku, imitującego modne ryfle. Dzięki takiemu zestawieniu mebel doskonale odnajdzie się w Twoim pokoju dziennym oraz jadalni. Front szklany, wykonany jest ze szkła hartowanego, który cechuje odporność na uszkodzenia oraz ponadczasowy, elegancki wygląd. Opcjonalnie dostępne oświetlenie wewnętrzne witryny dodatkowo wpłynie na jej efektowną prezencję oraz praktyczne zastosowanie po zmroku.
 • Wysokość: 198 cm, szerokość: 47,6 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 809
899
764 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Szkło: front-hartowane transparentne, półki szklane- niehartowane
Zawiasy: puszkowe
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: Led Clips 3pkt- 87 zł/ Square 1pkt- 89zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 79,8 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 13,3 cm
Waga: 20,84 kg
Paczka 2
Długość: 204,4 cm
Szerokość: 47,0 cm
Wysokość: 6,4 cm
Waga: 28,36 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia