Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SUMGK1
KOMODA 2D1S

Spring

Wymiary:

szerokość: 86 cm
wysokość: 101,6 cm
głębokość: 39,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking/ Antracyt
  Dąb Viking/ Antracyt
  Dąb Viking/ Antracyt
  Dąb Viking/ Antracyt
  Korpus:
  Dąb Viking/ Antracyt
  Front:
  Dąb Viking/ Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Pojemne meble do przechowywania są niezbędne w nowoczesnym i tradycyjnie urządzonym wnętrzu. Komoda z serii Spring pasuje zarówno do minimalistycznych przestrzeni jak i klasycznie urządzonego przedpokoju, w którym meble uniwersalnie wpisują się w styl wnętrza. Pojemna komoda Spring znajduje zastosowanie w przechowywaniu obuwia oraz akcesoriów, które chcemy mieć pod ręką przed wyjściem z domu.
 • Wysokiej jakości, trwała komoda z dwojgiem drzwi mieści pojemne półki, na których przechowasz buty i akcesoria. Pojemność przechowywania zwiększa szuflada, która dzięki bezuchwytowemu systemowi prezentuje się nowocześnie i efektownie. Komoda wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które bezpośrednio wpływają na codzienne użytkowanie. Nowoczesny, a zarazem ponadczasowy odcień drewna (kolor Dąb Viking) wraz z prostotą modnego designu może zostać ustawiona w przedpokoju, urządzonym w zróżnicowanym stylu.
 • Komoda do przedpokoju Spring wykonana została z wysokiej klasy płyty wiórowej laminowanej. Wyróżnia się czasem niezawodnego, bezproblemowego przechowywania oraz uniwersalnością dopasowania do wystroju pomieszczenia. Zastosuj ją w przedpokoju, urządzonym w stylu boho, industrialnym, skandynawskim oraz nowoczesnym. Szerokość: 86 cm, wysokość: 101,6 cm, głębokość: 39,9 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 715
929
790 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 115,1 cm
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 25 kg
Paczka 2
Długość: 101,6 cm
Szerokość: 46,1 cm
Wysokość: 9,6 cm
Waga: 19,48 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia