Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SUMGL1
LUSTRO

Twist, Spring
Nowość

Wymiary:

szerokość: 86 cm
wysokość: 72 cm
głębokość: 2,2 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking
  Dąb Viking
  Płyta tylna:
  Dąb Viking

Cechy i korzyści:

 • Jeszcze moment, zerknięcie w lustro i jesteś gotowy/a do wyjścia! W przedpokoju nie może zabraknąć lustra, dzięki któremu przed wyjściem z domu zyskasz pewność perfekcyjnego wyglądu, a wraz z nią energię do działania na co dzień. Nowoczesne, doskonale komponujące się z meblami oraz dopracowane pod kątem stylistycznym lustro zadba o Twoje samopoczucie i stylowy efekt wizualny wnętrza.
 • Przedpokojowe lustro prostokątne, powstałe z płyty wiórowej laminowanej prezentuje nowoczesną stylistykę, opierającą się o prostotę kształtu. Zastosowanie naturalnego odcienia drewna w formie poziomych pasków w górnej i dolnej części lustra pozwala dopasować je do ławki oraz komody, wykonanych w tym samym odcieniu Dąb Viking. Uniwersalne lustro do przedpokoju świetnie komponuje się z nowoczesnymi oraz klasycznymi meblami, tworząc funkcjonalny, estetyczny wystrój niewielkiego oraz przestronnego wnętrza.
 • Naturalny odcień drewna, będący elementem designu lustra sprawia, że przedmiot pasuje zarówno do wnętrz, urządzonych nowocześnie jak i pomieszczeń, zaaranżowanych klasycznie, rustykalnie oraz w stylu boho. Możesz zastosować je w przedpokoju, w którym dominuje styl industrialny oraz skandynawski. Dzięki swojemu prostemu kształtowi oraz ponadczasowej kolorystyce elementów w odcieniu drewna praktyczne lustro znajdzie swoje miejsce w przedpokoju niezależnie od zmienianych dodatków. Wysokiej jakości lustro posiada uniwersalne wymiary, pozwalające na dowolność aranżacji. Szerokość: 86 cm, wysokość: 72 cm, głębokość: 2,2 cm.
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana + lustro

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 107,2 cm
Szerokość: 63,4 cm
Wysokość: 5,2 cm
Waga: 12,28 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia