Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOK01
KOMODA 2D3S

Merano

Wymiary:

szerokość: 143,8 cm
wysokość: 86 cm
głębokość: 39 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Duży przedpokój jest miejscem przechowywania akcesoriów, niezbędnych do wyjścia oraz tych, które nie znajdują swojego miejsca w garderobie. Nowoczesna, modna i stylowa komoda sprawdzi się w nim doskonale. Gustowny, pojemny mebel z kolekcji Merano wykazuje się praktycznym układem szuflad i półek oraz minimalistyczną i elegancką stylistyką.
 • Duża komoda Merano posiada trzy pojemne szuflady, wyposażone w prowadnice kulkowe. Fronty drzwiowe, wykonane z płyty MDF posiadają zawiasy puszkowe oraz proste uchwyty, wykonane z tworzywa sztucznego. Efektowny mebel powstał z płyty wiórowej laminowanej w ponadczasowej tonacji Biała Alpejska, fronty wykończono również w bieli, jednak z efektem wysokiego połysku. Dzięki temu duży mebel nie przytłacza i świetnie prezentuje się elegancko, nowocześnie urządzonych wnętrzach. Uzupełniony o lustro z kolekcji Merano i luksusowe akcesoria stworzy stylową aranżację glamour.
 • Efektowny wystrój przedpokoju, w którym znajdują się nowoczesne meble z serii Merano zachwyca stylowym wyglądem zarówno w wersji eleganckiej koncepcji glamour jak i nowoczesnego, prostego minimalizmu. Uniwersalność komody Merano pozwoli Ci na ogromną dowolność w komponowaniu elementów wystroju. Skorzystaj z pojemności półek i szuflad i kreuj aranżację według swoich potrzeb. Szerokość: 143,8 cm, wysokość: 86 cm, głębokość: 39 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 866
1019
815 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Prowadnice: kulkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 156,6 cm
Szerokość: 41,2 cm
Wysokość: 12,6 cm
Waga: 30,35 kg
Paczka 2
Długość: 95,7 cm
Szerokość: 51,5 cm
Wysokość: 9,6 cm
Waga: 23,25 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia