Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOK02
KOMODA 3D

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 157,7 cm
wysokość: 89,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Boki:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przechowywanie czy eksponowanie? Dylemat, który sprawia, że zastanawiasz się nad wyborem mebla do salonu może odejść w niepamięć. Komoda trzydrzwiowa z serii LYON biały zaprojektowana została, by zachwycać funkcjonalnością, nowoczesnym designem oraz połączeniem funkcji przechowywania i prezentowania.

 

 • Wyjątkowa komoda trzydrzwiowa z kolekcji LYON biały wykonana została w nowoczesnej stylistyce, by zachwycać prostotą i unikalnością. Jej biały korpus doskonale łączy się z białymi frontami wykończonymi na wysoki połysk. Efekt dopełnia system bezuchwytowy, wzmacniający nowoczesną stylistykę. Komoda trzydrzwiowa z przeszkleniem powstała z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej. Ten trwały materiał gwarantuje niezawodność użytkowania przez wiele lat.

 

 • Stylowa komoda trzydrzwiowa wyposażona została w półki o zróżnicowanej szerokości, dzięki czemu przechowywanie staje się jeszcze wygodniejsze. Jej szerokość 157,7 cm sprawia, że mebel prezentuje się bardzo okazale. Wysoka na 89,1 cm komoda o głębokości 42 cm zaskakuje pojemnością. Mebel posiada w wyposażeniu oświetlenie LED, gustownie zdobiące górny wieniec oraz bok. Dodatkowo dokupić można oświetlenie Square oraz włącznik dotykowy. Twój salon zyska wyjątkowy efekt, doskonale prezentujący się wśród nowoczesnych dekoracji.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
1499 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 2 pkt - 116 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 108,3 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 14,8 cm
Waga: 30 kg
Paczka 2
Długość: 80,4 cm
Szerokość: 51,6 cm
Wysokość: 6,7 cm
Waga: 13 kg
Paczka 3
Długość: 172,5 cm
Szerokość: 45,0 cm
Wysokość: 7,5 cm
Waga: 27 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia