Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZK02
KOMODA 3D

Perazzo
Nowość

Wymiary:

szerokość: 169,8 cm
wysokość: 118 cm
głębokość: 33 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Korpus:
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Front:
  Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Elegancja we wnętrzu kojarzy się z klasycznymi kształtami oraz ponadczasową kolorystyką. W połączeniu z funkcjonalnością tworzy ona niezwykle stylowe wystroje wnętrz, dopracowane w każdym detalu. Praktyczne, ponadczasowe meble w ciemnej kolorystyce, jak komoda z kolekcji Perazzo podkreślają szyk przestronnej jadalni oraz salonu, a także doskonale spajają wystrój otwartej strefy dziennej.
 • Komoda nadstawna z serii mebli Perazzo prezentuje klasyczny design z przeszklonymi frontami. Szkło hartowane zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania, natomiast płyta wiórowa laminowana, tworzona w oparciu o nowoczesną technologię zaskakuje solidnością, a także wyraźnym podkreśleniem słojów drewnianych. Antracytowa komoda, którą należy przymocować do ściany posiada elementy w odcieniu Dąb Amaretto Hudson. Jej metalowe, minimalistyczne uchwyty doskonale wpisują się w ponadczasowy oraz indywidualny styl aranżacji. Efekt zależy od Twojego gustu.
 • Pojemna komoda nadstawna Perazzo stanowi jeden z elementów niezwykłej kolekcji, nawiązującej stylem do masywnych brył w stylu kolonialnym. Ciemna kolorystyka, kształt, wyraźne usłojenie oraz elementy w odcieniu drewna sprawiają, że mebel doskonale komponuje się z klasycznym oraz rustykalnym wystrojem strefy dziennego wypoczynku. Dzięki możliwości dokupienia sześciopunktowego oświetlenia LED komoda może znaleźć zastosowanie we wnętrzach, urządzonych nowocześnie. Szerokość: 169,8 cm, Wysokość: 118 cm, Głębokość: 33 cm.
1449 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: metal
Szkło: front-hartowane
Zawiasy: cichy domyk
Oświetlenie opcjonalne: Dojo 2D 6pkt - 279 zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 79,8 cm
Szerokość: 33,4 cm
Wysokość: 15,4 cm
Waga: 16,54 kg
Paczka 2
Długość: 131,7 cm
Szerokość: 36,3 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 21,08 kg
Paczka 3
Długość: 187,2 cm
Szerokość: 41,4 cm
Wysokość: 7,0 cm
Waga: 29,9 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia