Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZT01
STOLIK 1S

Perazzo

Wymiary:

głębokość: 110 cm
szerokość: 42,5 cm
wysokość: 65 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Antracyt
  Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt
  Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Front:
  Antracyt
  Blat:
  Dąb Amaretto Hudson
  Elementy oskrzyni:
  Antracyt
 • Antracyt
  Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt
  Antracyt
  Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt
  Front:
  Antracyt
  Blat:
  Dąb Amaretto Hudson
  Nogi:
  Antracyt
  Elementy oskrzyni:
  Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Dla wyjątkowego efektu wystroju pomieszczeń liczą się detale, składające się na wygląd całej aranżacji. Jeżeli te detale cechuje trwałość i funkcjonalność, z których korzystasz każdego dnia możesz mówić o umiejętnym połączeniu, skutkującym stylową ergonomią. Twój pokój dzienny nie obejdzie się bez stolika kawowego, dlatego kompletując wyposażenie warto skłonić się ku klasycznej kolorystyce i kształtom oraz praktycznym rozwiązaniom.
 • Stolik kawowy z kolekcji Perazzo cechuje solidność wykonania, wysokiej jakości materiały, tworzące trwały mebel oraz klasyczne kształty, które powstały z inspiracji stylem kolonialnym i rustykalnym. Dzięki masywnym elementom oraz funkcjonalnej i efektownej szufladzie podblatowej stolik Perazzo zyskuje unikalny, a zarazem ponadczasowy wygląd, który zwraca uwagę i zachwyca uniwersalnością zastosowania. Stylowy stolik w kolorze Antracyt (korpus, nogi oraz elementy oskrzyni) posiada efektowny blat w odcieniu drewna (kolor Dąb Amaretto Hudson). To klasyczne zestawienie prezentuje się wyjątkowo elegancko dzięki strukturze słojów drewna na blacie, widocznej i wyczuwalnej w dotyku.
 • Twój stolik będzie zachwycał wyglądem mebla, wykonanego z prawdziwego drewna, a jednocześnie atrakcyjną ceną, możliwą dzięki wykonaniu z płyty wiórowej laminowanej. Wybierz wysoką jakość oraz elegancki wygląd stolika  i ciesz się jego funkcjonalnością przez wiele lat. Szerokość: 110 cm, Wysokość: 42,5 cm, Głębokość: 65 cm.
699 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Front: płyta wiórowa laminowana
Blat: płyta wiórowa laminowana
Nogi: płyta wiórowa laminowana
Elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: metal
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 72,2 cm
Szerokość: 43 cm
Wysokość: 10,5 cm
Waga: 11,64 kg
Paczka 2
Długość: 127,4 cm
Szerokość: 68,4 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 23,08 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia