Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOZ04
ŁÓŻKO 160 Z PODNOSZONYM STELAŻEM

Lyon biały
-20% NA ŁÓŻKO I MATERAC W ZESTAWIE

Wymiary:

szerokość: 165,6 cm
wysokość: 105,8 cm
głębokość: 205,4 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Alpin
  Biały Alpin
  Biały Alpin
  Szczyty:
  Biały Alpin
  Boki:
  Biały Alpin

Cechy i korzyści:

 • Gustowne, nowoczesne łóżko 160 z kolekcji LYON biały wykonane zostało z odpornej na uszkodzenia, wysoką temperaturę oraz wilgoć płyty wiórowej laminowanej. Stylowe łóżko z podnoszonym stelażem posiada dużą przestrzeń do przechowywania, rozmieszczoną pod stelażem. Efektowne łóżko z kolekcji LYON biały jest meblem, odpowiednim do zastosowania materaca o wymiarach 160x200 cm (materac do zakupu oddzielnie).

 

 • Wymiary łózka: 165,6 cm, 205,4 cm, 105,8 cm gwarantują dopasowanie do każdego pomieszczenia. Efektowny zagłówek prezentuje się wyjątkowo nowocześnie, dzięki tapicerowanym panelom. Modna tkanina, niezwykle przyjemna w dotyku posiada właściwości Water Repellent. Cechą charakterystyczną zastosowanej tkaniny jest efekt cieniowania -  wydaje się ona mieć różne odcienie w zależności od kąta padania światła na jej poszczególne części. Jest to spowodowane ułożeniem włókien w jednym kierunku. Zróżnicowanie odcienia koloru tkaniny jest więc naturalne i może powodować, że zdjęcia produktu nie będą w pełni oddawać rzeczywistego wyglądu tkaniny. Należy pamiętać, że nie jest to podstawą do reklamacji.

 

 • Stylowe łóżko podnoszone LYON biały świetnie sprawdza się w nowocześnie urządzonej sypialni, a także w pomieszczeniu, urządzonym w stylu glamour. W zestawieniu z eleganckimi dodatkami łóżko będzie prezentowało się luksusowo. Połączenie kolorystyczne zapewnia modny efekt aranżacyjny, który wydobędzie miękka, modna narzuta oraz zasłony, wykonane z tkaniny, podobnej do obicia zagłówka.
3529 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Szczyty: płyta wiórowa laminowana
Boki: płyta wiórowa laminowana
Podnośnik: gazowy
Łóżko sprzedawane bez: materaca (do zakupu osobno)

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 227,6 cm
Szerokość: 43,3 cm
Wysokość: 9,0 cm
Waga: 28,74 kg
Paczka 2
Długość: 178,0 cm
Szerokość: 48,0 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 17,92 kg
Paczka 3
Długość: 218,4 cm
Szerokość: 47,8 cm
Wysokość: 7,0 cm
Waga: 30,01 kg
Paczka 4
Długość: 178,0 cm
Szerokość: 103,0 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 24,73 kg
Paczka 5
Długość: 160 cm
Szerokość: 46 cm
Wysokość: 8,0 cm
Waga: 17,6 kg
Paczka 6
Długość: 196,0 cm
Szerokość: 26,3 cm
Wysokość: 14,0 cm
Waga: 36,0 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia