Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKZ01
ŁÓŻKO 90

Ricko
-20% NA ŁÓŻKO I MATERAC W ZESTAWIE

Wymiary:

szerokość: 95,4 cm
wysokość: 80,5 cm
głębokość: 205 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska
  Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska
  Dąb Coast Evoke
  Szczyty:
  Biała Alpejska
  Boki:
  Dąb Coast Evoke

Cechy i korzyści:

 • Komfort wypoczynku oraz nowoczesny efekt wystroju są niezmiernie ważne w pokoju młodzieżowym. Użytkownicy młodzieżowych pomieszczeń są bardzo wymagający, dlatego przed wyborem łóżka warto wziąć pod uwagę nie tylko trendy w home designie, ale i gust nastolatka. Łóżko pojedyncze, oferowane w ramach kolekcji mebli Ricko zapewnia uniwersalne dopasowanie do aranżacji wnętrza niezależnie od wybranego stylu oraz kolorystyki wystroju.
 • Pojedyncze łóżko o szerokości 90 cm, prezentowane w ramach kolekcji Ricko powstało z płyty wiórowej laminowanej i prezentuje modne, a zarazem ponadczasowe zestawienie bieli z naturalnym odcieniem drewna. Nowoczesne łóżko pojedyncze sprzedawane jest bez stelaża i materaca, które należy dokupić oddzielnie (stelaż MWSD01, materac: Elio, Impresso lub Savio)). Warto skorzystać z możliwości kreowania ostatecznego wyglądu mebla, dobierając jeden z dostępnych zagłówków tekstylnych (MWPT01) do wyboru w kolorze szary krzemowy lub nakrapiany grafit. Dokupienie oświetlenia nocnego typu Butterfly zapewni efekt całościowego wyposażenia pokoju i zagwarantuje wyjątkowy nastrój podczas wieczornej lektury.
 • Stylowe łóżko młodzieżowe można doposażyć w szufladę na pościel. Uniwersalność kolorystyki oraz prostota kształtu zapewniają szerokie możliwości aranżacji pokoju młodzieżowego zarówno w zakresie doboru mebli, jak i dodatków. Wybierz najwyższej jakości mebel, który zachwyci wyglądem i funkcjonalnością.
 • Wysokość: 80,5 cm, szerokość: 95,4 cm, długość: 205 cm.
749 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Szczyty: płyta wiórowa laminowana
Boki: płyta wiórowa laminowana
Lampka nocna do zakupu osobno: Butterfly 1 pkt- 156 zł
Łóżko sprzedawane bez stelaża i materaca (do zakupu oddzielnie).Do łóżka rekomendujemy zakup stelaża typ MWSD01 dostępnego w ramach oferty Meble Wójcik. W naszej ofercie są równiez materace- Elio, Impresso lub Savio. Wezgłowie wiszące typ MWPT01 do zakupu oddzielnie- 209 zł (kolor do wyboru: szary krzemowy lub nakrapiany grafit).

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 221,3 cm
Szerokość: 25,9 cm
Wysokość: 10,8 cm
Waga: 20,9 kg
Paczka 2
Długość: 111,6 cm
Szerokość: 83,4 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 16,62 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia