Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG06
LUSTRO

Merano

Wymiary:

szerokość: 87 cm
wysokość: 63 cm
głębokość: 2 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Płyta tylna:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przed wyjściem z domu zerknięcie w lustro może stać się nawykiem, bez którego nie możesz się obejść. Nie możesz i nie musisz. Nowoczesne lustro z kolekcji mebli Merano podkreśli elegancki styl wyposażenia przedpokoju i odbijając światło, doda wnętrzu promiennej elegancji.
 • Kolekcja mebli do przedpokoju Merano cechuje się wyjątkowo luksusowym, nowoczesnym designem, zaprezentowanym w kolorystyce bieli. Proste kształty oraz elementy, wykończone na wysoki połysk pozwalają uzyskać efekt minimalistycznego luksusu. Nowoczesne lustro prostokątne Merano posiada widoczny w górnej części, w poziomie pas płyty laminowanej białej o wykończeniu błyszczącym. Dzięki zestawieniu ponadczasowej, uniwersalnie pasującej do wszystkiego bieli i prostych, minimalistycznych kształtów lustro zachwyci Cię swoim designem w małych, nieskomplikowanie urządzonych wnętrzach.
 • Pasuje do stylu nowoczesnego, glamour, minimalistycznego oraz hampton. Efektowny wygląd lustra pięknie prezentowany jest gdy lustro wisi nad komodą, tworząc estetyczny i ponadczasowo modny zestaw. Prostota i nowoczesna elegancja pozostaną z Tobą na wiele lat. Szerokość: 87 cm, wysokość: 63 cm, głębokość: 2 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 207
269
229 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana+ lustro
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 110,9 cm
Szerokość: 66,0 cm
Wysokość: 4,7 cm
Waga: 10,15 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia