Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIVP01
PÓŁKA

Rivero

Wymiary:

szerokość: 150 cm
wysokość: 22 cm
głębokość: 20 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Flagstaff Ciemny
  Szary Krzemowy
  Dąb Flagstaff Ciemny
  Szary Krzemowy
  Półka:
  Dąb Flagstaff Ciemny
  Ścianka tylna:
  Szary Krzemowy

Cechy i korzyści:

 • Starannie dopracowany? Piękny w każdym detalu? Funkcjonalny? Jak można określić salon w Twoim mieszkaniu? Z pewnością chcesz, by Twoja przestrzeń była połączeniem gustownego wystroju z praktycznością, która nie zaburza ogólnego wrażenia wizualnego wnętrza. Wybierając meble, kierujesz się dopasowaniem kolorystyki, designu oraz funkcjonalności. Kolekcja Rivero stworzona została do salonu i jadalni, aby strefa dzienna stała się stylowa i praktyczna.
 • W ramach serii mebli Rivero znajduje się półka ścienna, która idealnie dopełni wystrój Twojego pomieszczenia. Półka ścienna Rivero wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, wyróżniającej się trwałością i odpornością na drobne uszkodzenia. Produkt powstał z połączenia klasycznego odcienia drewna (Dąb Flagstaff Ciemny) ze stonowanym odcieniem szarości (Szary Krzemowy). Zestawienie sprawia, że półka staje się doskonałą bazą do urządzenia pomieszczenia nie tylko w odcieniach bieli, czerni i szarości, ale z zastosowaniem intensywnych kolorystycznie detali.
 • Prosta, funkcjonalna półka ścienna ze ścianką, zabezpieczającą ścianę przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniem, dodatkowo wzmacniającą efektowny wygląd mebla sprawdzi się nie tylko w salonie i jadalni. Możesz zastosować ją w pokoju młodzieżowym, gościnnym, w przedpokoju oraz domowym gabinecie.
 • Szerokość: 150 cm, wysokość: 22 cm, głębokość: 20 cm.
149 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ścianka tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 175,6 cm
Szerokość: 25,4 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 9,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia