Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKR01
REGAŁ

Ricko

Wymiary:

szerokość: 91,5 cm
wysokość: 198 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Cechy i korzyści:

 • Nieregularność w aranżacji wnętrz może przybierać różne formy, wśród których szczególnie wyróżniają się asymetryczne układy meblowych elementów. Wysoki regał Ricko stanowi doskonały przykład nieregularnej, asymetrycznej kompozycji, która zwraca uwagę, podkreśla indywidualny charakter wnętrza oraz jego wyjątkowość.
 • Solidny, trwały, odporny na uszkodzenia oraz wpływ zmieniających się trendów w home designie regał Ricko to propozycja dla osób, ceniących wysoką jakość mebli i innowacyjne pomysły. Wykonany z płyty wiórowej laminowanej wysoki regał Ricko prezentuje modną, a zarazem ponadczasową kolorystykę drewna. Wykonany w odcieniu Dąb Coast Evoke korpus mebla świetnie wpasowuje się do wnętrz, urządzonych w stylu loftowym, vintage, eklektycznym oraz nowoczesnym. Wysokie nóżki z tworzywa sztucznego oraz nieregularny układ półek sprawiają, że mimo znacznej pojemności mebel wygląda lekko.
 • Regał Ricko znajduje zastosowanie w pokoju młodzieżowym, salonie, otwartej strefie dziennej w apartamencie studio, można ustawić go również w domowym gabinecie. Dzięki zróżnicowanemu rozkładowi półek regał wysoki Ricko pomieści nie tylko książki, ale i dekoracyjne przedmioty oraz pamiątki o różnej wysokości i szerokości. To bardzo praktyczne szczególnie w pokoju młodego sportowca, potrzebującego miejsca na ekspozycję trofeów lub fotografa, chcącego ozdobić wnętrze swoimi pracami.
 • Wysokość: 198 cm, szerokość: 91,5 cm, głębokość: 40 cm.
799 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 107,7 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 14,2 cm
Waga: 24 kg
Paczka 2
Długość: 199 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 29,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia