Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MDT20
STÓŁ ROZKŁADANY 160-200

Alverno, Stoły

Wymiary:

szerokość: 160-200 cm
wysokość: 76,2 cm
głębokość: 90 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Dąb Coast Evoke
  Blat:
  Dąb Coast Evoke
  Nogi:
  Dąb Coast Evoke
  Elementy oskrzyni:
  Dąb Coast Evoke

Cechy i korzyści:

 • Wygoda użytkowania jadalni doceniana jest na co dzień, podczas rodzinnych posiłków oraz przy wyjątkowych, rodzinnych okazjach. Stół, jako najważniejszy mebel w domu zajmuje w jadalni centralne miejsce, a jego design oraz funkcjonalność mogą wzbogacić styl wystroju strefy dziennej.
 • Niezależnie od tego, czy dysponujesz oddzielnym pomieszczeniem, będącym jadalnią, czy w Twoim mieszkaniu lub domu jadalnia jest elementem otwartej strefy dziennej sprawdzi się w niej stół rozkładany, dopasowany do designu i kolorystyki mebli. Stół, wykonany z laminowanej płyty meblowej (zarówno blat, podstawa jak i elementy oskrzyni) wyposażony został w prowadnicę synchroniczną, zapewniającą niezawodność i łatwość użytkowania. Wybarwienie naturalnego drewna (odcień Dąb Coast Evoke) sprawia, że łatwo dopasować go do wielu stylów aranżacyjnych.
 • Stylowy mebel prezentuje się bardzo nowocześnie dzięki grubej, solidnie wyglądającej płycie blatu oraz podstawie. Efektowna, nowoczesna podstawa stołu podkreśla jego prosty i nowoczesny charakter, świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, poprawiając ergonomię i komfort korzystania z mebla. Stół dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Mebel pasuje do stylu skandynawskiego, industrialnego, hampton, boho i nowoczesnego. Szerokość:160-200 cm, głębokość: 90 cm, wysokość: 76,2 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 749
999
899 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Noga: płyta wiórowa laminowana
Elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana
Prowadnica: synchroniczna

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 116,2 cm
Szerokość: 85,6 cm
Wysokość: 8,6 cm
Waga: 37,2 kg
Paczka 2
Długość: 144,2 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 24,42 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia