Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWTT02
STOLIK

Salinas, Stoliki

Wymiary:

głębokość: 66 cm
szerokość: 100 cm
wysokość: 45,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Biała Alpejska
  Dąb Catania/ Biała Alpejska
  Blaty, bok, podstawa:
  Dąb Catania/ Biała Alpejska
 • Biała Alpejska/ Czarny Mat
  Biała Alpejska/ Czarny Mat
  Przegroda:
  Biała Alpejska/ Czarny Mat

Cechy i korzyści:

 • Nowoczesny minimalizm w wystroju wnętrz nie zawsze oznacza trudność z doborem mebli funkcjonalnych i odpowiadających potrzebom użytkowników. Stolik kawowy z kolekcji Salinas idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, ceniących nowoczesny, designerski wygląd mebli, stylowe zestawienia kolorów w ramach jednego mebla oraz wysoki poziom funkcjonalności.
 • Stolik kawowy Salinas posiada blat oraz bok, wykonane w odcieniu Dąb Catania, przegrodę w kolorze czarnego matu oraz podparcie wraz z drugim, asymetrycznie osadzonym bokiem w barwie bieli alpejskiej. Niecodzienne zestawienie sprawia, że stolik prezentuje się unikalnie, natomiast duże możliwości odłożenia przedmiotów na jeden z jego poziomów ułatwiają codzienne korzystanie.
 • Stylowy, praktyczny, nowoczesny stolik z serii Salinas wykonany został z płyty laminowanej wiórowej o wysokiej odporności na uszkodzenia. Nie ulega odbarwieniom pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne. Znakomicie sprawdza się w salonie, urządzonym w minimalistycznym oraz nowoczesnym stylu, może znaleźć się również w pomieszczeniu, utrzymanym w industrialnym klimacie. Niezwykle efektowny, modny stolik kawowy warto zestawić z komodą, witryną oraz szafką RTV z kolekcji Salinas. W Twoim salonie zagości efekt wizualnej spójności.
 • Szerokość: 100 cm, wysokość: 45,5 cm, głębokość: 66 cm.
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blaty, bok, podstawa: płyta wiórowa laminowana
Przegroda: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 116,2 cm
Szerokość: 69,4 cm
Wysokość: 9,8 cm
Waga: 30,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia