Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP AMS03
SZAFA 1D

Ayumi

Wymiary:

szerokość: 50 cm
wysokość: 198 cm
głębokość: 32 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Korpus:
  Dąb Sonoma
  Front:
  Dąb Sonoma

Cechy i korzyści:

 • Nieduży przedpokój warto zaaranżować w jasnych kolorach i prostych, nowoczesnych kształtach. Dzięki nim optycznie powiększysz pomieszczenie, a praktycznie zyskasz funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń do przechowywania. Szafa jednodrzwiowa z wysuwanym wieszakiem, dostępna w ramach kolekcji Ayumi doskonale sprawdzi się w małym przedpokoju.
 • Szafa jednodrzwiowa z dużym lustrem, osadzonym na froncie drzwiowym wykonana została z płyty wiórowej laminowanej. Wysokiej jakości materiał zapewnia niezawodność użytkowania przez wiele lat. Wymiary mebla pozwalają na dopasowanie go do wyjątkowo małej przestrzeni. Płytka szafa jednodrzwiowa posiada praktyczny, wysuwany wieszak, umożliwiający przechowywanie odzieży wierzchniej przy niewielkiej głębokości bryły (zaledwie 32 cm). Całość szafy utrzymana została w jasnej tonacji naturalnego drewna (odcień Dąb Sonoma).
 • Praktyczna szafa jednodrzwiowa z lustrem, przeznaczona do niewielkiego przedpokoju świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu, urządzonym w stylu nowoczesnym, boho, skandynawskim oraz prowansalskim. Jej nieskomplikowana, prosta stylistyka oraz ergonomiczne wnętrze zapewniają uniwersalność dopasowania oraz łatwe utrzymanie w czystości. Szerokość: 50 cm, wysokość: 198 cm, głębokość: 32 cm
579 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana + lustro
Uchwyty: tworzywo
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne
Wieszaki: metal

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 76,6 cm
Szerokość: 36,0 cm
Wysokość: 6,2 cm
Waga: 6 kg
Paczka 2
Długość: 208,1 cm
Szerokość: 64,4 cm
Wysokość: 5,2 cm
Waga: 32 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia