Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP AMK01
KOMODA NA OBUWIE 1S-2K

Ayumi
- 30%

Wymiary:

szerokość: 80 cm
wysokość: 94,5 cm
głębokość: 34,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Dąb Sonoma
  Korpus:
  Dąb Sonoma
  Front:
  Dąb Sonoma

Cechy i korzyści:

 • Organizacja przestrzeni niewielkiego przedpokoju może być pozytywnym wyzwaniem, jeżeli natkniesz się na meble z kolekcji Ayumi. Wyjątkowo płytkie bryły wraz z naturalnym odcieniem drewna oraz prostotą i funkcjonalnością sprawdzają się w najmniejszych przedpokojach, w których dla zachowania praktyczności liczy się każdy centymetr. Doskonałe zagospodarowanie przestrzeni wpływa na łatwość utrzymania porządku i ładu, niezbędnych w strefie wejściowej. Komoda na obuwie Ayumi niezawodnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.
 • Praktyczna komoda, posiadająca szufladę na drobiazgi oraz dwie pojemne przestrzenie na obuwie, otwierane i zamykane klapowo doskonale sprawdzi się w niewielkim przedpokoju. Płytka komoda wykazuje sporą pojemność przechowywania par butów. Zmieszczą się w niej buty dzieci i osób dorosłych. Funkcjonalny, płytki mebel wykonano z płyty wiórowej laminowanej wysokiej jakości. Nowocześnie prezentujący się mebel o prostej stylistyce wykonano w naturalnej tonacji jasnego drewna, w odcieniu Dąb Sonoma.
 • Komoda na obuwie Ayumi posiada prostą, uniwersalną stylistykę, dzięki której doskonale sprawdza się we wnętrzach, urządzonych nowocześnie, w stylu boho oraz skandynawskim. Design w zestawieniu z odcieniem tworzą stylowy efekt o nieprzemijającym charakterze. Łatwo zmienisz kolorystykę i styl wnętrza z zachowaniem uniwersalnych, ponadczasowo modnych mebli o prostym kształcie i jasnej kolorystyce. Szerokość: 80 cm, wysokość: 94,5 cm, głębokość: 34,5 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 361
469
328 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe
Stopki: tworzywo sztuczne
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 103,7 cm
Szerokość: 38,5 cm
Wysokość: 17,5 cm
Waga: 26 kg
Paczka 2

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia