Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOS101
SZAFA 2D

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 103,1 cm
wysokość: 198,5 cm
głębokość: 56 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Dwudrzwiowa szafa to absolutny niezbędnik praktycznego wnętrza. W niewielkich pomieszczeniach, w których trudno wygospodarować przestrzeń dwudrzwiowa szafa sprawdzi się doskonale. W ramach kolekcji nowoczesnych mebli LYON biały, dedykowanych do nowocześnie urządzonych, małych wnętrz nie mogło zabraknąć kompaktowej szafy dwudrzwiowej, wpisującej się w wysokie wymagania klientów.

Szafa dwudrzwiowa biała jest meblem o niezwykłej funkcjonalności. Jeśli zastanawiasz się, czy zmieści się i sprawdzi w Twoim pomieszczeniu, weź pod uwagę jej specyfikę:

 • zaledwie i aż 103,1 cm szerokości,
 • 198,5 cm wysokości,
 • 56 cm głębokość mebla,
 • nowoczesna stylistyka
 • solidne zawiasy z cichym domykiem,
 • mebel wykonany z płyty wiórowej laminowanej,
 • szafa posiada w komplecie oświetlenie Led, dzięki temu wieczory będą klimatyczne.


Praktyczna szafa z kolekcji LYON biały zachwyca nowoczesną, minimalistyczną stylistyką. Jej bezuchwytowy system otwierania gwarantuje doskonały wygląd i możliwość dopasowania do wielu stylów aranżacyjnych,. Sprawdź, jak wiele zmieści się w dwudrzwiowej szafie, która może zostać umieszczona nawet w niedużym, niskim wnętrzu. Dzięki jej wyjątkowo przemyślanym wymiarom zmieści się wszędzie tam, gdzie standardowy mebel mógłby być zbyt obszerny. Zachwyć się jej trwałością oraz designerskim efektem.

Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.

1699
1478 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana  
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)                          
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 112,8 cm
Szerokość: 57,4 cm
Wysokość: 12,2 cm
Waga: 24,5 kg
Paczka 2
Długość: 190,0 cm
Szerokość: 57,4 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 24 kg
Paczka 3
Długość: 190,5 cm
Szerokość: 60,5 cm
Wysokość: 4,7 cm
Waga: 24,5 kg
Paczka 4
Długość: 212,6 cm
Szerokość: 57,4 cm
Wysokość: 4,2 cm
Waga: 23 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia