Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOR01L
REGAŁ

Lyon biały
- 30%

Wymiary:

szerokość: 60 cm
wysokość: 198,5 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin/ Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Twój salon to miejsce codziennego wypoczynku, rozmów w gronie najbliższych oraz wizytówka domu, w którym wszystkie szczegóły są starannie zaplanowane. Czy wyobrażasz sobie swój pokój dzienny bez stylowych, nowoczesnych, a jednocześnie praktycznych mebli? Oczywiście muszą być też trwałe i niezawodne. W kolekcji LYON biały znajdują się propozycje, spełniające wysokie wymagania.

 

 • Regał lewostronny wysoki LYOR01L jest odzwierciedleniem nowoczesnego trendu w designie mebli oraz funkcjonalności, skupiającej się w przedmiotach, służących przechowywaniu. Nowoczesny regał z serii LYON biały jest asymetrycznym, gustownym meblem o dużej pojemności. Wykonany z wiórowej płyty meblowej laminowanej posiada cztery, duże półki, które pomieszczą Twoje książki, bibeloty lub modernistyczne ozdoby. W zależności od pozostałych elementów wystroju, regał lewostronny może stać się częścią salonu, urządzonego w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Doskonale wygląda w zestawieniu z pozostałymi elementami kolekcji.

 

 • Unikalny, nowoczesny, biały regał o futurystycznej koncepcji, a zarazem prostej stylistyce sprawi, że Twoje nowoczesne wnętrze nie będzie wydawało się banalne. Praktyczny mebel posiada 198,5 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz 42 cm głębokości. Wysoka jakość wykonania gwarantuje perfekcyjny wygląd mebla oraz trwałość, zachwycającą przez lata użytkowania. Solidny, nowoczesny regał lewostronny LYON biały to doskonały wybór do Twojego wnętrza.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 577
749
674 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 80,9 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 12,2 cm
Waga: 16,5 kg
Paczka 2
Długość: 209,3 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 21,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia