Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROS05
SZAFA 3D

Brolo

Wymiary:

szerokość: 157,2 cm
wysokość: 208,5 cm
głębokość: 58 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Dąb Catania/ Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Dąb Catania/ Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Dąb Catania/ Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przechowywanie jest jedną z funkcji sypialni, dlatego w praktycznym, stylowo urządzonym wnętrzu oprócz łóżka obowiązkowo powinna znaleźć się duża, pojemna szafa. Efektowny mebel znakomicie wpisuje się w wystrój wnętrza i pozwala zmieścić odzież, pościel, ręczniki oraz akcesoria podróżne. Jeśli lubisz mieć wszystko pod ręką, trzydrzwiowa szafa z kolekcji Brolo, ustawiona w sypialni z pewnością wpasuje się w oczekiwania.
 • Szafa trzydrzwiowa Brolo posiada niezawodne zawiasy, zapewniające cichy domyk. Wysokiej jakości płyta laminowana wiórowa, z której powstał korpus szafy zestawiona została z trwałą, odporną na uszkodzenia mechaniczne płytą MDF oraz płytą wiórową laminowaną, tworzącą fronty mebla. Produkt posiada unikalne zestawienie kolorów, doskonale komponujące się z jego nowoczesną stylistyką. Ponadczasowy odcień drewna-Dąb Catania łączy się z Czarną Perłą oraz Białym Połyskiem, nadając szafie wyjątkowego efektu dynamiki i lekkości.
 • Szafa trzydrzwiowa z serii Brolo zawiera szeroki drążek na odzież wiszącą, nad którym umieszczono praktyczną, pojemną półkę. W oddzielnej części szafy zastosowanie znalazły cztery półki. Mebel wykazuje się pojemnością przechowywania, funkcjonalnością oraz uniwersalnością designu, pozwalającego umieścić go w pomieszczeniu, urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz loftowym. Wymiary - szerokość: 157,2 cm, wysokość: 208,5 cm, głębokość: 58 cm.
2469 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana/płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 86,2 cm
Szerokość: 51 cm
Wysokość: 13,8 cm
Waga: 24,22 kg
Paczka 2
Długość: 91,4 cm
Szerokość: 53,4 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 23,02 kg
Paczka 3
Długość: 210,2 cm
Szerokość: 55,8 cm
Wysokość: 6,7 cm
Waga: 30,26 kg
Paczka 4
Długość: 174,6 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 27,74 kg
Paczka 5
Długość: 211,8 cm
Szerokość: 61,3 cm
Wysokość: 5,1 cm
Waga: 32,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia