Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOS102
SZAFA 3D

Lyon biały
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 155,6 cm
wysokość: 217 cm
głębokość: 60 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

Sypialnia, przedpokój, a może pokój dzienny lub młodzieżowy? Gdzie planujesz umieścić pojemną szafę trzydrzwiową, która pomieści Twoją odzież, obuwie i dodatki? Szafa trzydrzwiowa z kolekcji LYON biały to maksymalna pojemność w swojej klasie przy zachowaniu niewielkiego rozmiaru produktu.

Czy zastanawiasz się, jak w jednej szafie zmieścić dużą ilość odzieży, a jednocześnie nie przytłoczyć niewielkiego pomieszczenia masywnym meblem? Szafa trzydrzwiowa jest rozwiązaniem, zaprojektowanym z myślą właśnie o Tobie. Stylowa, nowoczesna szafa to designerskie zestawienie bieli.

Gustowna szafa trzydrzwiowa jest meblem, który cechuje najwyższa jakość wykonania. Powstała z płyty wiórowej laminowanej, zarówno w części korpusów, jak i frontów wykazuje się trwałością oraz odpornością na działanie wilgoci. Mebel odporny na zarysowania, wyposażony w bezuchwytowy system otwierania z cichym domykiem w podstawowym wyposażeniu posiada:

 • dwa drążki do zawieszenia odzieży,
 • dwie dodatkowe półki nad drążkami,
 • cztery pojemne półki na odzież (5 wraz z wieńcem dolnym),
 • dwa lustra od wewnętrznej strony frontów.

Praktyczna, nowocześnie prezentująca się szafa trzydrzwiowa to mebel o niezwykłej funkcjonalności. Opcjonalnie można zamontować w nim oświetlenie LED (do zakupu oddzielnie). Wymiary szafy gwarantują dostosowanie jej do wymiarów każdego pomieszczenia: 155,6 cm szerokości, 217 cm wysokości, 60 cm głębokości

Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.

2469
2148 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk    
Stopki: tworzywo sztuczne
Oświetlenie opcjonalne: - pasek Led

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 114,5 cm
Szerokość: 55,0 cm
Wysokość: 10,6 cm
Waga: 22 kg
Paczka 2
Długość: 167,9 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 28,84 kg
Paczka 3
Długość: 211,5 cm
Szerokość: 48,0 cm
Wysokość: 6,8 cm
Waga: 32,28 kg
Paczka 4
Długość: 211,1 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 32,52 kg
Paczka 5
Długość: 211,7 cm
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 5,1 cm
Waga: 31,14 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Bezpieczeństwo:  
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia