Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP DEIS04
SZAFA 3D2S

Denim
- 30%

Wymiary:

szerokość: 141,7 cm
wysokość: 205,7 cm
głębokość: 60 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Caroline
  Caroline
  Front:
  Caroline
 • Cashmere
  Cashmere
  Front:
  Cashmere
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Front:
  Orzech Rockford Jasny
 • Orzech Rockford Jasny
  Orzech Rockford Jasny
  Korpus:
  Orzech Rockford Jasny

Cechy i korzyści:

 • Pojemne meble o nowoczesnej stylistyce stanowią wyraźny, a jednocześnie nieprzytłaczający element aranżacji. W pokoju młodzieżowym przestrzeń do przechowywania przydaje się szczególnie, dlatego szafa trzydrzwiowa z szufladami, przedstawiona w ramach serii Denim sprawdzi się w nim doskonale. Efektowna szafa trzydrzwiowa gwarantuje możliwość przechowywania odzieży zarówno wiszącej na wieszakach, jak i ułożonej z dbałością o zachowanie jej kształtu. Duża, pojemna szafa z drążkiem, półkami oraz szufladami świetnie sprawdza się w pokoju rodzeństwa.
 • Kolekcja mebli Denim, w ramach której powstała szafa wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a także stylowym efektem wizualnym z uwzględnieniem wyjątkowych detali. Kolorystyka korpusu szafy oraz jej drzwi utrzymana została w zimnym, jasnym odcieniu naturalnego drewna (Orzech Rockford Jasny), natomiast fronty szuflad ze skórzanymi, efektownymi uchwytami prezentują kolorystykę odcieni szarości w gładkiej oraz kratkowanej strukturze (odcienie Cashmere i Caroline).
 • Szafa trzydrzwiowa powstała z laminowanej płyty wiórowej, posiada szeroki drążek na ubrania, nad którym przewidziano montaż szerokiej półki. W dolnej części znajdują się szuflady z pełnym wysuwem, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Oprócz tych elementów do użytku przewidziano pięć półek na odzież złożoną. Trzydrzwiowa, pojemna szafa świetnie uzupełnia się z meblami kolekcji Denim, tworząc spójną całość aranżacji. Możesz dobrać do niej wiele kolorowych dodatków, gdyż meble Denim stanowią uniwersalną bazę kolorystyczną.
 • Szerokość: 141,7 cm, wysokość: 205,7 cm, głębokość: 60 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1739
2259
1581 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: skóra
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw      
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 107,1 cm
Szerokość: 61 cm
Wysokość: 12,8 cm
Waga: 31,84 kg
Paczka 2
Długość: 159,1 cm
Szerokość: 63,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 24,32 kg
Paczka 3
Długość: 178,3 cm
Szerokość: 48,4 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 24,64 kg
Paczka 4
Długość: 219 cm
Szerokość: 61,2 cm
Wysokość: 5,0 cm
Waga: 31,26 kg
Paczka 5
Długość: 219 cm
Szerokość: 63,2 cm
Wysokość: 4,8 cm
Waga: 32,36 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia