Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROK08
SZAFKA NOCNA 2S

Brolo

Wymiary:

szerokość: 55 cm
wysokość: 41,8 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Kompletny, dopracowany wystrój pomieszczeń sprawia, że czujemy się w nich doskonale i możemy efektywnie wypoczywać. Szczególne znaczenie dopracowanie wystroju zyskuje w sypialni, będącej prywatną strefą relaksu. Tu wszystko powinno być zgodne z Twoim gustem i ergonomiczne. Wybierając łóżko z kolekcji mebli Brolo, dopełnij wystrój sypialni o funkcjonalną szafkę nocną z tej samej serii.
 • Szafka nocna Brolo wykonana została z płyty wiórowej laminowanej, fronty jej szuflad powstały z najwyższej klasy płyty MDF. Efektowna, nieduża szafka nocna zmieści się po obydwu stronach łóżka nawet w niedużym pomieszczeniu. Mebel wyposażony został w prowadnice kulkowe szuflad, umożliwiające ich pełen wysuw. Zwiększa to komfort użytkowania mebla.
 • Szafka nocna z szufladami posiada nowoczesną, prostą stylistykę oraz doskonałe zestawienie kolorów, tworzące ponadczasowy i uniwersalny pod kątem dopasowania dodatków wygląd. Dekor Dąb Catania w połączeniu z Czarną Perłą i Białym Połyskiem oraz minimalistycznymi, czarnymi uchwytami tworzą wyjątkowo stylowy efekt. Szafka nocna w zestawie z pozostałymi meblami serii Brolo sprawdzi się w sypialni, urządzonej nowocześnie oraz w stylu glamour. Szerokość: 55 cm, Wysokość: 41,8 cm, Głębokość: 40 cm
519 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw  
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 86,2 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 17 cm
Waga: 21,98 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia