Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOK03L
SZAFKA NOCNA 1S

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 46,6 cm
wysokość: 45,6 cm
głębokość: 36 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Najwyższa jakość mebli widoczna jest na co dzień. Stylowa, nowoczesna sypialnia jest miejscem, w którym liczy się jakość wyposażenia, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Z tego względu szafki nocne są w sypialni niezbędne, aby wyeksponować dodatkowe oświetlenie oraz dekoracyjne przedmioty.

 

 • Szafka nocna lewostronna z kolekcji LYON biały posiada nowoczesną, asymetryczną bryłę, a poza funkcją dekoracyjną gwarantuje praktyczną strefę przechowywania, zawartą w pojemnej szufladzie. Nocna szafka lewostronna LYON posiada gustowny design. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej szafka nocna jednodrzwiowa posiada szufladę, wyposażoną w mechanizm cichego domyku oraz otwartą półkę, umożliwiającą łatwy dostęp do eksponowanych przedmiotów.

 

 • Unikalna, nowoczesna szafka nocna LYON biały idealnie prezentuje się po lewej stronie łóżka. Wkomponujesz ją w wystrój nowoczesnej sypialni oraz w pomieszczenie, urządzone w stylu skandynawskim. Efektowny wygląd szafka nocna LYON biały posiada dzięki zestawieniu Biały Alpin z Białym Połysk oraz futurystycznie zaprojektowanym elementom, tworzącym jej kształt. Dzięki nowoczesnej, doskonale skomponowanej asymetrii Twoja szafka nocna LYON biały wzmocni efektowną aranżacje sypialni. Wysoka jakość płyty laminowanej sprawia, że mebel mimo codziennej eksploatacji wykazuje się trwałością, odpornością na uszkodzenia, zarysowanie, wilgoć oraz wpływ promieni UV. Wybierz solidne wykonanie w nowoczesnym kształcie i doskonałej jakości.
309 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 78,9 cm
Szerokość: 37,4 cm
Wysokość: 11,8 cm
Waga: 13 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                           
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia