Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP CELGK1
KOMODA 1D1S

Celesto
- 30%

Wymiary:

szerokość: 61,6 cm
wysokość: 102,1 cm
głębokość: 38,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Modrzew Sibiu/ Dąb Coast Evoke
  Modrzew Sibiu
  Modrzew Sibiu/ Dąb Coast Evoke
  Modrzew Sibiu
  Korpus:
  Modrzew Sibiu/ Dąb Coast Evoke
  Front:
  Modrzew Sibiu

Cechy i korzyści:

 • Styl prowansalski w aranżacji wnętrz widoczny jest w połączeniu inspiracji rustykalnych z dużą ilością kwiatów oraz pasujących dodatków. Prostota masywnych brył oraz naturalne materiały takie jak drewno (bielone i prezentujące naturalny odcień), wyglądają świetnie w każdym pomieszczeniu, nawet w tym, w którym nie ma zbyt wiele przestrzeni. W małym przedpokoju doskonale sprawdzi się komoda jednodrzwiowa z szufladą, dostępna w ramach kolekcji Celesto.
 • Mała komoda do przedpokoju zmieści się nawet w niedużym wnętrzu. Niewielki rozmiar mebla i praktyczny rozkład przestrzeni do przechowywania sprawiają, że komoda staje się wyjątkowo praktycznym elementem aranżacji. Komoda wykonana została z płyty wiórowej laminowanej. Kolorystyka Modrzew Sibiu i Dąb Coast Evoke wpływają na jej doskonałą prezencję. Mebel wyposażony został w wysokim standardze: prowadnice kulkowe szuflady, umożliwiające pełen wysuw, zawiasy drzwiowe z cichym domykiem, metalowe, solidnie wykonane uchwyty.
 • Produkt świetnie sprawdza się w przedpokoju, w którym chcesz zastosować niewielkie, a zarazem pojemne i masywnie wyglądające meble. Wygląd bielonego i naturalnego drewna tworzy efekt ponadczasowy, pasujący do wielu dodatków. Komodę zastosujesz zarówno w mieszkaniu, domu jak i domku letniskowym, aranżując ją w dowolny wystrój. Szczególnie pasuje do stylu rustykalnego i prowansalskiego. Doskonale uzupełnia się z lustrem z kolekcji Celesto. Szerokość: 61,6 cm, wysokość: 102,1 cm, głębokość: 38,5 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 492
639
447 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: metal
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 115 cm
Szerokość: 42,4 cm
Wysokość: 17,7 cm
Waga: 32,4 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia