Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG01
SZAFKA NA BUTY 3D

Merano

Wymiary:

szerokość: 134,8 cm
wysokość: 120 cm
głębokość: 36 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Połysk
  Front:
  Biały Alpejski

Cechy i korzyści:

 • Najprostszym sposobem na zwiększenie pojemności przechowywania, nie zabierając dodatkowo powierzchni podłogi jest zastosowanie mebli wysokich, cechujących się funkcjonalnym układem półek. Wysoka szafka na buty trzydrzwiowa z kolekcji Merano wyróżnia się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem. Szafka wysoka pomieści wiele par obuwia, zajmując niewiele miejsca na powierzchni podłogi.
 • Estetyczny, nowoczesny mebel, utrzymany w kolorystyce bieli (korpus Biała Alpejska, front Biały Połysk) wykonany został z płyty wiórowej laminowanej oraz płyty MDF. Odporny na zarysowania posiada modny, subtelnie zaznaczony wzór na frontach drzwiowych oraz minimalistyczne uchwyty.
 • Biała szafka na obuwie doskonale komponuje się z pozostałymi elementami serii Merano, tworząc nowoczesne, jasne i gustowne wyposażenie przedpokoju. Wyróżniająca się prostotą kształtu oraz ponadczasową kolorystyką może stanowić bazę dla wymienianych sezonowo dodatków. Doskonale odnajdzie się w aranżacji nowoczesnej, hampton oraz glamour. Szerokość: 134,8 cm, wysokość: 120 cm, głębokość: 36 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 869
1129
960 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 127,1 cm
Szerokość: 38,2 cm
Wysokość: 12,6 cm
Waga: 24,7 kg
Paczka 2
Długość: 147 cm
Szerokość: 38,2 cm
Wysokość: 9,4 cm
Waga: 22,05 kg
Paczka 3
Długość: 129,7 cm
Szerokość: 48,4 cm
Wysokość: 7,1 cm
Waga: 24,05 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia