Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG02
SZAFKA NA BUTY 2D

Merano

Wymiary:

szerokość: 89,9 cm
wysokość: 120 cm
głębokość: 36 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Efekt wizualny aranżacji przedpokoju oceniasz codziennie, wychodząc z mieszkania i wracając. Poza wyglądem bardzo ważna jest tam funkcjonalność. Kolekcja Merano to estetyczne, nowoczesne meble do przedpokoju, wykonane w ponadczasowej i uniwersalnej kolorystyce bieli. Zachwycają doskonałym designem i niezwykłą funkcjonalnością. Szafka na buty jako niezbędny element wyposażenia przedpokoju podkreśla jego praktyczność i starannie zaplanowaną aranżację.
 • Dwudrzwiowa, wysoka szafka na obuwie wykonana została z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej z elementami płyty MDF. Mebel posiada stylowe, utrzymane w wysokim połysku białe fronty drzwiowe z tłoczonym wzorem. Pojemna, wysoka szafka na buty Merano zmieści się nawet w niedużym przedpokoju.
 • Warto zestawić ją z modnymi elementami wystroju w stylu nowoczesnym, glamour lub hampton. Będzie pasowała do przedmiotów eleganckich, o prostych, minimalistycznych kształtach i gładkiej powierzchni. Imitacja marmuru stanie się jej pięknym uzupełnieniem. Można zestawić ją z elegancko prezentującą się tapetą lub nowoczesną fototapetą, a w wystrój ściany wkomponować panel ścienny z kolekcji Merano. Szerokość: 89,9 cm, wysokość: 120 cm, głębokość: 36 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 592
769
654 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 113,8 cm
Szerokość: 38,1 cm
Wysokość: 12,6 cm
Waga: 22,7 kg
Paczka 2
Długość: 129,7 cm
Szerokość: 48,3 cm
Wysokość: 8,4 cm
Waga: 24,8 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia