Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKK02
KOMODA 2D1S

Ricko

Wymiary:

szerokość: 91,5 cm
wysokość: 92,4 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Pomieszczenia w mieszkaniach i domach służą przede wszystkim wypoczynkowi. Opcjonalnie, spędzaniu czasu wspólnie lub relaksowi we własnym towarzystwie. Jedną z najważniejszych funkcji pomieszczeń jest również przechowywanie, którego skalę i sposób rozwiązuje odpowiedni dobór mebli. Komoda z dwojgiem drzwi oraz szufladą jest niezwykle uniwersalnym w zastosowaniu meblem, który sprawdzi się w wielu wnętrzach.
 • Unikalna komoda Ricko z dwojgiem drzwi oraz umieszczoną w dolnej części mebla szufladą prezentuje modne zestawienie kolorystyczne białych frontów z korpusem w odcieniu naturalnego drewna (Dąb Coast Evoke) oraz dodatkiem w postaci frontu szuflady, imitującym ryfle. Cyfrowy nadruk, pozwalający uzyskać efekt modnych lameli oraz wysokie nóżki mebla sprawiają, że komoda świetnie odnajdzie się we wnętrzach loftowych, skandynawskich, vintage oraz boho. Można ją zastosować również w pomieszczeniach nowoczesnych.
 • Wykonana z wysokiej jakości materiałów komoda zapewnia ogromną pojemność przechowywania oraz niezawodność dzięki zawiasom puszkowym drzwi oraz kulkowym prowadnicom szuflad, umożliwiającym pełen wysuw. Stylowa komoda z frontami drzwiowymi i szufladą sprawdzi się w jadalni, pokoju dziennym oraz młodzieżowym. Łatwo dopasujesz do niej pozostałe meble z kolekcji Ricko oraz stylowe dodatki.
 • Wysokość: 92,4 cm, szerokość: 91,6 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 699
699
629 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 123,8 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 13,8 cm
Waga: 26,46 kg
Paczka 2
Długość: 94,8 cm
Szerokość: 48,1 cm
Wysokość: 6,4 cm
Waga: 12,6 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia