Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIKK03
KOMODA 4S

Ricko
Nowość

Wymiary:

szerokość: 91,5 cm
wysokość: 92,4 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Dąb Coast Evoke
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Dąb Coast Evoke
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Pomysł na wystrój wnętrza, połączony z maksymalnym zastosowaniem dostępnej przestrzeni to duet, dzięki któremu zyskasz komfort codziennego użytkowania. Pięknie urządzony pokój młodzieżowy lub dzienny wymagają praktycznych rozwiązań. Nie musisz wybierać pomiędzy funkcjonalnością i modnym wyglądem pomieszczenia. Nowoczesne meble Ricko, wpisujące się w Twój ulubiony styl wystroju to kompromis, którego poszukujesz.
 • Komoda Ricko z czterema, szerokimi szufladami wpisuje się w stylowy wygląd strefy dziennej oraz młodzieżowej. Zwracające uwagę zestawienie kolorów i struktur (odcień dębu, bieli oraz cyfrowy druk imitujący ryfle) sprawiają, że mebel łatwo wkomponujesz w pomieszczenie, w którym dominuje styl skandynawski, vintage, industrialny lub eklektyczny. Proste kształty, klasyczne połączenia kolorystyczne, wysokie nóżki i minimalistyczne uchwyty gwarantują modny i uniwersalny wygląd komody, Swoim kształtem i kolorystyką nie przytłacza aranżacji, natomiast pojemnością przechowywania zachwyca nawet najbardziej wymagających użytkowników.
 • Komoda Ricko z czterema szufladami wykonana została z wysokiej jakości płyty laminowanej, szuflady wyposażono w prowadnice kulkowe, gwarantujący pełen wysuw, co znacznie wpływa na niezawodność użytkowania na co dzień. Włączenie do stylistyki elementu ryflowanego (wykonanie drukiem cyfrowym) pozwala wzmocnić efekt wizualny lameli drewnianych lub fornirowanych, zastosowanych do dekoracji pomieszczenia.
 • Wysokość: 92,4 cm, szerokość: 91,5 cm, głębokość: 40 cm.
799 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo sztuczne
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 123,7 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 13,4 cm
Waga: 28,02 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.
 

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia