Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP SAIK02
KOMODA 2D3S

Salinas

Wymiary:

szerokość: 183,1 cm
wysokość: 85 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
  Front:
  Biała Alpejska/ Dąb Catania
 • Biała Alpejska
  Biała Alpejska
  Korpus:
  Biała Alpejska
 • Czarny Mat
  Czarny Mat
  Korpus:
  Czarny Mat
 • Dąb Catania
  Dąb Catania
  Korpus:
  Dąb Catania

Cechy i korzyści:

 • Masz często wrażenie, że nie możesz zmieścić swoich rzeczy w szafce, komodzie, w witrynie? Nie możesz przecież pozbyć się swoich ulubionych, niezbędnych przedmiotów nawet, jeżeli Twoi najbliżsi uważają, że to tylko bibeloty i znoszone koszulki, mogą być w błędzie. Każdy przedmiot, który chcesz przechowywać ma swoją historię i zasługuje na stałe miejsce w dużej, pojemnej, nowoczesnej komodzie.
 • Seria Salinas bogata jest w zróżnicowane bryły, zachwycające minimalistycznym, odrobinę loftowym designem oraz wyjątkową pojemnością. Komoda o szerokości 183,1 cm jest meblem, w którym zmieści się wszystko, a dodatkowo stanie się nieodłącznym elementem wystroju stylowego salonu, sypialni, pokoju gościnnego. Praktyczna, nowoczesna komoda wykonana jest z laminowanej płyty wiórowej, korpus dostępny w czarnym macie i alpejskiej bieli, we frontach natomiast we wspomnianej bieli oraz odcieniu Dąb Catania. Materiał nie ulega uszkodzeniu pod wpływem codziennego użytkowania, a system cichego domyku, zastosowany w prowadnicach szuflad oraz zawiasach drzwi zapewnia komfort niezawodnego użytkowania.
 • Komoda Salinas jest meblem o nowoczesnym designie, który zachwyca w połączeniu z wymiarami. Efektowna, duża komoda pomieści wszystko, co chcesz przechowywać w salonie, sypialni lub pokoju gościnnym. Kontrastowe zestawienia kolorystyczne, prostota kształtu, połączenie szuflad i półek oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów pozwalają stworzyć mebel o niezwykłej funkcjonalności. Przekonaj się, ile zmieści się w tej komodzie. Mebel przeznaczony do przestronnych wnętrz, urządzonych z najwyższą starannością.
 • Szerokość: 183,1 cm, wysokość: 85 cm, głębokość: 40 cm.
1419 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: tworzywo
Prowadnice: cichy domyk
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 94,2 cm
Szerokość: 44,4 cm
Wysokość: 14,7 cm
Waga: 24 kg
Paczka 2
Długość: 95,6 cm
Szerokość: 58,6 cm
Wysokość: 10,2 cm
Waga: 24,56 kg
Paczka 3
Długość: 200,5 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 7,0 cm
Waga: 26,44 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia