Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOK01
KOMODA 2D3S

Lyon biały

Wymiary:

szerokość: 157,7 cm
wysokość: 89,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin/ Biały Połysk
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Praktyczne meble to niezbędne wyposażenie Twojego mieszkania. Jak zatem zaaranżować wnętrze, aby zagwarantować jego estetykę i funkcjonalność? Przy wyborze mebli kieruj się przede wszystkim swoimi potrzebami w zakresie przechowywania, dostępnością przestrzeni, a także stylem, w jakim urządzone jest pomieszczenie.

 

 • Nowoczesna, podświetlana komoda z kolekcji LYON biały jest meblem o unikalnym designie (oświetlenie LED dostępne w zestawie). Dzięki subtelnemu oświetleniu komoda gwarantuje modny efekt. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej komoda wpisuje się w luksusową część mebli. Bryła zawiera dwoje drzwi, za którymi skrywają się pojemne półki oraz trzy szuflady pośrodku, zawierające system cichego domyku. Komoda wykonana została w systemie bezuchwytowym.

 

 • Komoda dwudrzwiowa LYON biały posiada bardzo atrakcyjną stylistykę. Jej korpus to płyta laminowana w dekorze Biały Alpin, fronty natomiast wykończono na wysoki połysk. Posiada następujące wymiary:
 • 157,7 cm szerokości,
 • 89,1 cm wysokości,
 • 42 cm głębokości.

 

 • Praktyczne zagospodarowanie wnętrza komody ma przestrzeń z półkami oraz szuflady sprawia, że ten nowoczesny, podświetlany mebel może stać się głównym miejscem przechowywania drobiazgów, odzieży, bielizny. Idealnie sprawdzi się w sypialni, w salonie oraz w pokoju gościnnym. Stylowa, asymetryczna komoda LYON biały znakomicie prezentuje się w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Jej prostota i efektowność zachwycają każdego dnia. Zestaw ją z półką i szafą z serii LYON biały i ciesz się piękną kompozycją meblową.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1313
1459
1167 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: cichy domyk
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash  (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)                    
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 89,7 cm
Szerokość: 41,6 cm
Wysokość: 14,7 cm
Waga: 18 kg
Paczka 2
Długość: 80,6 cm
Szerokość: 51,6 cm
Wysokość: 9,9 cm
Waga: 19 kg
Paczka 3
Długość: 172,5 cm
Szerokość: 45,0 cm
Wysokość: 9,0 cm
Waga: 33 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia