Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG05
PANEL WYSOKI

Merano

Wymiary:

szerokość: 95,9 cm
wysokość: 90 cm
głębokość: 25 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Korpus:
  Biały Alpejski
 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Praktyczny przedpokój pozwala na doskonałą organizację przed wyjściem z domu nawet, jeżeli Twoja rodzina jest liczna, a wspólne wyjścia wymagają ogromnej koordynacji i cierpliwości. Tym, co przyda się zabieganym rodzicom i usamodzielniającym się dzieciakom jest wysoki panel ścienny o nowoczesnym wyglądzie oraz funkcjonalnym układzie elementów.
 • Panel wysoki z kolekcji mebli Merano jest doskonałym odzwierciedleniem funkcjonalnego minimalizmu. Nowoczesne trendy w wystroju wnętrz odpowiadają potrzebom osób, aranżujących małe i przestronne wnętrza w taki sposób, by poza gustownym wyglądem wyróżniały się użytecznością na co dzień. Kolekcja Merano oferuje rozwiązania, które zachwycają nowoczesnym designem, a jednocześnie nie brak im funkcjonalności. Wysoki panel ścienny powstał z płyty wiórowej laminowanej.  Produkt utrzymany został w kolorystyce bieli, zarówno w klasycznej wersji bieli alpejskiej jak i w wysokim połysku.
 • Panel ścienny posiada półkę na kapelusze, dwa krótkie relingi, odpowiednie do użycia wieszaków oraz cztery haczyki, umieszczone w dolnej części. Dzięki starannie zaprojektowanemu układowi możesz zawiesić na nim odzież wierzchnią krótką i długą oraz wspierać samodzielność dzieci w strefie wejściowej. Wysoki panel świetnie będzie wyglądał w przedpokoju, urządzonym nowocześnie, minimalistycznie, glamour oraz w stylu hampton. Szerokość: 96 cm, wysokość: 90 cm, głębokość: 23 cm.
359 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF
Wieszaki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 119,9 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 4,4 cm
Waga: 14,7 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia