Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZF01
KOMODA RTV 2S

Perazzo
Nowość

Wymiary:

szerokość: 159,6 cm
wysokość: 59,7 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Korpus:
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Front:
  Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Czas, spędzany w rodzinnym gronie często związany jest z kinem familijnym. Gdy po całym tygodniu pracy i nauki zasiadacie przed telewizorem w salonie, możecie wreszcie zrelaksować się, uśmiechnąć i porozmawiać o wszystkim, co dla Was ważne. Dla komfortu oraz doskonałego efektu wizualnego bardzo ważne jest stylowe wyposażenie, które podkreśla dbałość o szczegóły i zamiłowanie do przedmiotów wysokiej jakości. Zwróć uwagę na komodę RTV z kolekcji Perazzo, która zmieści się nawet w niedużym salonie.
 • Powstała z płyty wiórowej laminowanej o widocznym usłojeniu drewnianym komoda RTV z dwiema szufladami wyposażona została w dwie otwarte półki, dla których w tylnej części mebla pozostawiono otwory na przewody. Dzięki temu komoda idealnie sprawdza się w ekspozycji sprzętów elektronicznych. Solidne wykonanie potęguje masywny kształt mebla oraz zestawienie Antracytu z odcieniem drewna, zastosowanym dla blatu komody (kolor Dąb Amaretto Hudson). Mebel posiada standardowe wymiary, dzięki którym łatwo wkomponujesz go w wystrój pomieszczenia.
 • Komoda RTV z dwiema pojemnymi szufladami, dostępna w ramach kolekcji Perazzo wydobędzie rustykalny, kolonialny oraz loftowy styl aranżacji. Naturalny wygląd drewna, ciemna, luksusowo i ponadczasowo prezentująca się kolorystyka oraz klasyczne kształty sprawiają, że mebel zachowa swój wyjątkowy charakter niezależnie od zmieniających się trendów. Mimo kompaktowych wymiarów wykazuje ogromną pojemność przechowywania i funkcjonalność, tak ważną na co dzień. Usiądź przed telewizorem, by wypocząć, delektować się rodzinną atmosferą i stylowym umeblowaniem salonu. Szerokość: 159,6 cm, Wysokość: 59,7 cm, Głębokość: 40 cm.
949 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: metal
Prowadnice: kulkowe -pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 91,7 cm
Szerokość: 36,1 cm
Wysokość: 16 cm
Waga: 20,94 kg
Paczka 2
Długość: 177 cm
Szerokość: 46,2 cm
Wysokość: 9,2 cm
Waga: 34,26 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia