Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG09
SZAFA 1D

Hola

Wymiary:

szerokość: 50 cm
wysokość: 198,5 cm
głębokość: 33,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Nowoczesna prostota mebli podkreśla dopracowanie aranżacji. Niezależnie od wielkości pomieszczenia meble w przedpokoju mogą optycznie powiększyć wnętrze i pomóc w uzyskaniu jasnego, uporządkowanego efektu. Szafa jednodrzwiowa z kolekcji mebli Hola jest doskonałym przykładem estetycznej i nowoczesnej organizacji przestrzeni, prezentującym minimalistyczną formę w ponadczasowej kolorystyce.
 • Szafa jednodrzwiowa wąska o niewielkiej głębokości zmieści się w każdym wnętrzu, a jej wewnętrzny układ zachowuje niezwykłą funkcjonalność na niewielkiej powierzchni. W zestawie z szafą znajduje się praktyczny, wysuwany wieszak, umożliwiający zawieszenie odzieży wierzchniej na wieszakach przy niewielkiej głębokości mebla oraz półki. Estetyczna szafa o prostym, nowoczesnym kształcie posiada duże lustro, umieszczone na froncie drzwiowym. Solidnie wykonany mebel prezentuje ponadczasowe połączenie bieli (korpus Biała Alpejska, front Biały Połysk) z naturalnym odcieniem drewna (Dąb Wotan).
 • Uchwyt z tworzywa sztucznego utrzymany jest w minimalistycznej stylistyce. Szafa doskonale sprawdza się w przedpokoju niedużym, urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz skandynawskim. Jej prostota oraz duże lustro pomagają optycznie powiększyć niewielkie pomieszczenie. Zachowaj porządek i zyskaj dużą przestrzeń do przechowywania w stylowej szafie. Szerokość: 50 cm, wysokość: 198,5 cm, głębokość: 33,5 cm
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 631
819
696 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF + lustro
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne
Wieszaki: metal

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 72,2 cm
Szerokość: 37,5 cm
Wysokość: 13,8 cm
Waga: 14 kg
Paczka 2
Długość: 205,2 cm
Szerokość: 53,3 cm
Wysokość: 7,1 cm
Waga: 33 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia