Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG07
KOMODA 2D2S

Hola

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 88 cm
głębokość: 33,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Wystrój przedpokoju w przeciwieństwie do aranżacji pozostałych pomieszczeń musi być przede wszystkim funkcjonalny. W przestrzeni dziennej, kuchni, jadalni i sypialniach możesz pozwolić sobie na zróżnicowanie i dowolność w doborze wyposażenia, przedpokój jest natomiast na tyle małym i użytkowanym intensywnie pomieszczeniem, że nie ma w nim miejsca na błędy, niedopasowanie wymiarów oraz nietrafioną kolorystykę.
 • Komoda dwudrzwiowa z dwiema szufladami, prezentowana w ramach kolekcji Hola zachwyca pojemnością oraz wyjątkową stylistyką, łączącą nowoczesne kształty z ponadczasową kolorystyką. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej oraz płyty MDF zachwyca stylową kompozycją bieli alpejskiej, naturalnego odcienia Dąb Wotan oraz białego połysku. Minimalistyczne uchwyty doskonale wtapiają się w nowoczesną, prostą bryłę. Komoda posiada prowadnice kulkowe szuflad, umożliwiające pełen wysuw oraz zawiasy puszkowe, zapewniające niezawodne użytkowanie frontów drzwiowych. Pojemne półki są gwarancją wygodnego przechowywania z łatwym dostępem.
 • Nowocześnie prezentująca się komoda do przedpokoju pasuje do wystroju skandynawskiego oraz nowoczesnego. Odnajdzie się również w aranżacji glamour. Efektowny mebel zapewni doskonały efekt wizualny w zestawieniu z dużymi płytkami podłogowymi białymi, wykończonymi w wysokim połysku oraz z elementami w odcieniu drewna, jak półka-panel z wieszakami, dostępna w ramach kolekcji Hola. Szerokość: 90 cm, wysokość: 88 cm, głębokość: 33,5 cm
779 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Prowadnice: kulkowe- pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 112,2 cm
Szerokość: 37,3 cm
Wysokość: 13,8 cm
Waga: 24 kg
Paczka 2
Długość: 94,7 cm
Szerokość: 48,4 cm
Wysokość: 7,1 cm
Waga: 15 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia