Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG05
SZAFKA NA BUTY 2D

Hola

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 40 cm
głębokość: 33,5 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Zauważ, że stylowe wyposażenie przedpokoju wiąże się z doskonałym dopasowaniem i rozmieszczeniem mebli oraz materiałów wykończeniowych. Dwudrzwiowa szafka na buty z kolekcji Hola jest niezbędnym elementem wyposażenia przedpokoju, urządzonego nowocześnie i luksusowo.
 • Szafka na buty, zawierająca pojemne półki doskonale sprawdza się w organizacji strefy wejścia. Ustawiona w przedpokoju, w towarzystwie lustra oraz panelu z miejscem do zawieszenia odzieży i półką stworzy ergonomiczną, a jednocześnie doskonale prezentującą się aranżację. Efektowna, elegancka szafka na obuwie, w której umieścisz suche i oczyszczone z zabrudzeń pary butów znacznie wpłynie na wrażenie stylowego, modnie urządzonego wnętrza. Wykonana z płyty wiórowej laminowanej i płyty MDF szafka łączy ponadczasowe zestawienie bieli (Białą Alpejska) z kolorystyką drewna (Dąb Wotan) i białym połyskiem, zastosowanym dla frontów drzwiowych.
 • Praktyczna szafka na buty dwudrzwiowa posiada uniwersalne wymiary, dzięki którym pasuje do małych i przestronnych pomieszczeń. Jej design pozwala wkomponować ją w wystrój nowoczesny i skandynawski. Połączenie bieli z odcieniem dębu prezentuje się doskonale niezależnie od upływającego czasu, zmieniających się trendów w home designie oraz zmian dodatków w pomieszczeniu. Szerokość: 90 cm, wysokość: 40 cm, głębokość: 33,5 cm.
399 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płytawiórowa laminowana, płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 102,2 cm
Szerokość: 38,3 cm
Wysokość: 12,5 cm
Waga: 21 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi. 

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia