Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOV02P
WITRYNA 1D

Lyon biały
Wyprzedaż

Wymiary:

szerokość: 59,8 cm
wysokość: 123,6 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpin
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Efektowne meble do salonu to elementy, tworzące jego unikalny, stylowy wystrój oraz funkcjonalność na co dzień. Jakość, nowoczesny design oraz niezawodne komponenty tworzą całość, złożoną ze starannie dobranych części. Witryna niska jednodrzwiowa asymetryczna to produkt, zachwycający nowoczesnością i uniwersalnością zastosowania.

 

 • Niska witryna LYON biały zaskakuje dużą pojemnością przechowywania oraz nowoczesnym efektem wizualnym. Mebel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej, odpornej na wilgoć oraz uszkodzenia. Stylowa witryna niska znakomicie uzupełnia się z półkami i regałami, dostępnymi w ramach kolekcji LYON biały. Bezuchwytowy system otwierania drzwi oraz cichy domyk, zastosowany w zawiasach gwarantują komfort i estetykę na co dzień. Witryna niska wyposażona została w stylowe oświetlenie LED, zastosowane przy górnym wieńcu oraz pionowo, wzdłuż boku(oświetlenie w komplecie). Efektowny wygląd mebla dopełnia częściowe przeszklenie, wykonane ze szkła hartowanego Antisol.  Wnętrze witryny można dodatkowo podświetlić dokupując oświetlenie typu Square.

 

 • Stylowa witryna nowoczesna w asymetrycznej stylistyce posiada 123,6 cm wysokości, 59,8 cm szerokości oraz 42 cm głębokości. Wykonana z dbałością o każdy szczegół, zachwyca efektownym designem, dopracowanym do perfekcji w każdym detalu. Pojemność oraz efektowna prezencja sprawiają, że jest to mebel, sprawdzający się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach, w których liczy się piękno i funkcjonalność wyposażenia.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 944
1049
808 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Zawiasy: cichy domyk
Szkło: hartowane, Antisol
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (neutralny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 61 zł (sugerowana cena brutto)
Oświetlenie opcjonalne: Square 1 pkt - 89 zł (sugerowana cena brutto)              
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 80,6 cm
Szerokość: 51,5 cm
Wysokość: 15,5 cm
Waga: 25 kg
Paczka 2
Długość: 134,4 cm
Szerokość: 47,8 cm
Wysokość: 7,4 cm
Waga: 20 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia