Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG04
PANEL

Merano

Wymiary:

szerokość: 30 cm
wysokość: 152 cm
głębokość: 23 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Korpus:
  Biały Alpejski
 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Przedpokój, w którym znajdują się ergonomicznie umieszczone meble i dodatki jest pomieszczeniem funkcjonalnym i estetycznym. Zaplanuj go starannie, by łatwo utrzymać porządek bez kompromisu, związanego z estetyką. Panel ścienny, wyposażony w reling na wieszaki, półkę na kapelusze oraz haczyki na zróżnicowanej wysokości wpisze się w potrzebę praktycznego urządzenia wnętrza eleganckiego i nowoczesnego. Merano jest kolekcją mebli do przedpokoju, w której znajdziesz połączenie funkcjonalności, elegancji wykończenia oraz nowoczesnej prostoty.
 • Efektownie prezentujący się panel ścienny z kolekcji Merano ukazuje gustowne zestawienie matowej bieli alpejskiej z bielą, wykończoną na wysoki połysk. Efekt możliwy był do uzyskania dzięki połączeniu płyty wiórowej laminowanej z elementami płyty MDF. Nowocześnie prezentujący się, funkcjonalny panel ścienny doskonale sprawdzi się w niedużym przedpokoju, w którym na niewielkiej powierzchni chcesz przechowywać podręczną odzież wierzchnią i akcesoria.
 • Panel wysoki z kolekcji mebli Merano prezentuje nowoczesną, minimalistyczną stylistykę i pięknie komponuje się z bielą ścian. Sprawdzi się w elegancko urządzonych wnętrzach, zwłaszcza utrzymanych w stylu glamour, hampton oraz nowoczesnym. Warto zestawić go z dużymi, białymi płytkami podłogowymi o efekcie marmuru. Szerokość: 30 cm, wysokość: 152 cm, głębokość: 23 cm.
219 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF
Wieszaki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 172,5 cm
Szerokość: 34 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 7,65 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia