Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP HOLG02
PANEL

Hola

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 40,5 cm
głębokość: 30 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan
  Korpus:
  Biały Alpejski/ Dąb Wotan

Cechy i korzyści:

 • W jaki sposób uzyskać efekt zadbanego, uporządkowanego wnętrza, nie zatracając efektu nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji przy codziennym użytkowaniu? Warto zadbać o organizację. Wysokiej jakości meble i akcesoria, dopasowane do specyfiki pomieszczenia, jego wielkości oraz stopnia nasłonecznienia pozwolą uzyskać optymalny rezultat. Panel z kolekcji mebli Hola zadba o perfekcyjny wygląd pomieszczenia, urządzonego w nowoczesnym stylu nawet, jeżeli eksponowane są  w nim okrycia wierzchnie.
 • Powstały z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Biała Alpejska i Dąb Wotan prezentuje nowoczesny efekt stylistyczny, wzmacniany przez praktyczny reling na wieszaki, wykonany z tworzywa sztucznego. Minimalistyczny, nowoczesny styl relingu i pięciu haczyków/wieszaków pozwalają uzyskać zakładany efekt. Półka na kapelusze, utrzymana w kolorystyce naturalnego drewna dodaje panelowi funkcjonalności.
 • Biel oraz drewno są ponadczasowo modnym zestawieniem, które warto zastosować w pomieszczeniu, urządzonym nowocześnie oraz w stylu skandynawskim. Panel wykonany został z dbałością o detale, prezentuje prosty i nowoczesny styl, zachwyca modnym wyglądem, który pasuje do większości kolorów i materiałów wykończeniowych, których używa się do aranżacji strefy wejścia. Szerokość: 90 cm, Wysokość: 40,5 cm, Głębokość: 30 cm.
299 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Wieszaki: tworzywo sztuczne/ metal

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 112,2 cm
Szerokość: 44,3 cm
Wysokość: 5,2 cm
Waga: 10 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia