Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MEOG03
SZAFKA NA BUTY 2D

Merano

Wymiary:

szerokość: 95,9 cm
wysokość: 51 cm
głębokość: 39 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Połysk
  Korpus:
  Biały Alpejski
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 • Dwudrzwiowa szafka na buty jest niezbędnym elementem wyposażenia przedpokoju. Mebel, dostępny w ramach kolekcji mebli przedpokojowych Merano wyróżnia nowoczesna stylistyka oraz duża pojemność na niewielkiej przestrzeni.
 • Nowoczesna szafka na buty Merano wyposażona została w wygodne i niezwykle estetyczne siedzisko w kolorze szarym. Dodatek posiada zdejmowany pokrowiec, dzięki któremu łatwo utrzymać go w czystości. Efektownie kontrastuje kolorystyką z bielą frontów i korpusu mebla. Szafka wykonana została z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Biała Alpejska, a jej fronty drzwiowe pełne, osadzone na zawiasach puszkowych powstały z zastosowaniem płyty MDF.
 • Szafka na buty dwudrzwiowa Merano posiada pojemną strefę przechowywania, a jej ergonomiczne wymiary pozwalają na zastosowanie w niewielkim wnętrzu. Doskonale odnajdzie się w przedpokoju, zaaranżowanym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, hampton oraz glamour. Elegancki mebel stanowi uzupełnienie pozostałych elementów kolekcji, które możesz zestawić w dowolnej konfiguracji. Szerokość: 96 cm, wysokość: 51 cm, głębokość: 39 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 523
679
577 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: puszkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 108 cm
Szerokość: 51 cm
Wysokość: 17,5 cm
Waga: 26 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia