Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RXYGD1
ŁAWKA 1K

Roxy

Wymiary:

szerokość: 139,4 cm
wysokość: 47,7 cm
głębokość: 37,9 cm

Instrukcja:

Dekory

  • Dąb Viking
    Dąb Viking
    Dąb Viking
    Dąb Viking
    Korpus:
    Dąb Viking
    Front:
    Dąb Viking

Cechy i korzyści:

  • Zapewnienie sobie wygody oraz stylowego wyglądu strefy wejścia pozwala zachować komfort, dobre samopoczucie i optymalną organizację czasu, a dodatkowo wpływa na prezencję całego mieszkania lub domu. Przedpokój, zarówno przestronny jak i niewielki może być nowoczesną wizytówką mieszkania, nie tracąc swojej praktyczności. Efektowna, asymetryczna ławka Roxy sprawdzi się w nim doskonale.
  • Ławka do przedpokoju, dostępna w ramach kolekcji Roxy wykonana została z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Dąb Viking. Wybarwienie naturalnego drewna zapewnia bryle ponadczasowość, a asymetryczny kształt wpływa na efekt nowoczesności. Stylowa ławka posiada wygodną poduszkę-siedzisko w kolorze Anthracite (w zestawie). Produkt łatwo utrzymać w czystości dzięki opcji zdjęcia pokrowca. Siedzisko umieszczono nad otwartą półką, obok której zastosowano front typu klapa, otwierany z góry. Dzięki połączeniu otwartej i ukrytych za pełnym frontem półek ławka z serii mebli Roxy nabiera nie tylko wyjątkowego wrażenia wizualnego, ale niezwykłej funkcjonalności. Obok siedziska przewidziano przestrzeń, służącą odłożeniu drobiazgów.
  • Duża ławka do przedpokoju sprawdzi się w przestronnym pomieszczeniu, w którym liczy się nowoczesność wyposażenia i funkcjonalność codziennego zastosowania. Można zastosować ją w pomieszczeniu, urządzonym nowocześnie, w stylu industrialnym oraz boho. Doskonale prezentuje się wraz z pozostałymi meblami z kolekcji Roxy, nadając Twojemu wnętrzu eleganckiej prostoty. Szerokość: 140 cm, wysokość: 47,7 cm, głębokość: 37,9 cm.
699 zł
sugerowana cena brutto
  • Opis techniczny
  • Dane logistyczne
  • Bryła 3D
    Podany adres e-mail jest niepoprawnys

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

  • Poradnik
  • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF
Uchwyty: metal
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 156,2 cm
Szerokość: 41,3 cm
Wysokość: 12,5 cm
Waga: 28,5 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia