Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RXYGP1
PANEL

Roxy

Wymiary:

szerokość: 80 cm
wysokość: 107 cm
głębokość: 31 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking/ Filc ciemny
  Dąb Viking/ Filc ciemny
  Korpus:
  Dąb Viking/ Filc ciemny

Cechy i korzyści:

 • Estetyczny i praktyczny sposób na przechowywanie odzieży wierzchniej w przedpokoju musi wiązać się z wyposażeniem w meble i dodatki, które podkreślą jego styl oraz zapewnią niezawodność użytkowania każdego dnia. Panel naścienny z kolekcji mebli Roxy doskonale sprawdza się przy odwieszaniu odzieży wierzchniej, której nie chcemy od razu zawieszać w szafie.
 • Panel naścienny Roxy łączy w sobie funkcjonalność półki na kapelusze, drążka metalowego, dedykowanego do zawieszenia odzieży na wieszakach oraz niewielkich, nisko osadzonych haczyków, na których można zawiesić odzież bezpośrednio. Efektowny, nowocześnie prezentujący się panel z półką, drążkiem na wieszaki oraz haczykami sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, w którym nie ma miejsca na wieszak wolnostojący oraz wtedy, gdy zależy Ci na ochronie ściany przed bezpośrednią stycznością z mokrą lub zabrudzoną odzieżą. Funkcjonalny, nowoczesny panel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej z płytą MDF. Dekor w postaci filcowej wstawki w kolorze ciemnego filcu nadaje mu wyjątkowo modnego, stylowego charakteru.
 • Nisko osadzone haczyki na odzież są wyjątkowo praktyczne dla rodzin, umożliwiając najmłodszym domownikom naukę samodzielności przy wychodzeniu z domu oraz po powrocie. Wysokiej jakości produkt cechuje niezawodność i trwałość użytkowania, a ponadczasowa kolorystyka Dębu Viking z elementem antracytu pozwala wkomponować panel w wystrój loftowy, boho oraz nowoczesny. Szerokość: 80 cm, wysokość: 107 cm, głębokość: 31 cm
469 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF
Wieszaki: metal
 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 95,6 cm
Szerokość: 80,7 cm
Wysokość: 6,1 cm
Waga: 15,4 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia