Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RXYGL1
LUSTRO

Roxy

Wymiary:

szerokość: 50 cm
wysokość: 107 cm
głębokość: 1,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking
  Dąb Viking
  Płyta tylna:
  Dąb Viking

Cechy i korzyści:

 • Znasz sposób na optyczne powiększenie wnętrza? Jasna kolorystyka oraz lustra sprawdzają się niezawodnie i stanowią ponadczasowy, niezmienny trend w aranżacji. W kolekcji mebli do przedpokoju Roxy znajduje się stylowe lustro, dzięki któremu Twoje pomieszczenie zyska jeszcze większą funkcjonalność oraz estetykę.
 • Nowocześnie prezentujące się lustro do przedpokoju z kolekcji Roxy cechuje uniwersalność designu oraz wyjątkowa praktyczność w dopasowaniu do zróżnicowanych styli wnętrzarskich. Proste, a jednocześnie efektowne lustro do przedpokoju o prostokątnym kształcie wyposażono w stylowy, ozdobny element w odcieniu naturalnego drewna (Dąb Viking), osadzony poziomo w górnej części produktu. Ponadczasowe lustro pasuje do mebli z kolekcji Roxy oraz zapewnia niezawodność użytkowania przez wiele lat.
 • Łatwo dopasujesz go do uniwersalnej bieli, czerni i szarości, a także do modnych, pastelowych oraz intensywnych kolorów przy zmianach wystroju pomieszczenia. Prostokątne lustro w pionie nie zajmie na ścianie zbyt wiele miejsca, umożliwiając jednocześnie odbicie całej sylwetki. To bardzo praktyczne przed wyjściem z domu. Wysokie prostokątne lustro, umieszczone w przedpokoju o małym doświetleniu naturalnym optycznie rozjaśni wnętrze i zapewni mu doskonały efekt wizualny. Szerokość: 50 cm

Wysokość: 107 cm
Głębokość: 1,9 cm

249 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana + lustro

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 117,4 cm
Szerokość: 60,4 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 10,58 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia