Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RXYGS1
SZAFA 2D

Roxy

Wymiary:

szerokość: 65 cm
wysokość: 201,3 cm
głębokość: 37,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Viking
  Dąb Viking/ Filc ciemny
  Dąb Viking
  Dąb Viking/ Filc ciemny
  Korpus:
  Dąb Viking
  Front:
  Dąb Viking/ Filc ciemny

Cechy i korzyści:

 • Praktyczny i estetyczny wystrój pomieszczenia? Zastanawiasz się, czy istnieją meble, które są jednocześnie stylowe i modne oraz pojemne i funkcjonalne? Z pewnością, ale czy w niewielkim przedpokoju da się uzyskać efekt funkcjonalności oraz modnego, efektownego wystroju? Wybierając meble z wyjątkowej kolekcji Roxy możesz wykazać się kreatywnością w aranżacji niewielkiego pomieszczenia i przekonać się, że w przedpokoju zmieścisz wszystko na niewielkiej przestrzeni oraz zachowasz świetną prezencję wnętrza. Szafa dwudrzwiowa Roxy jest przykładem maksymalnej pojemności w minimalnym wymiarze.
 • Wykonana w ponadczasowej tonacji kolorystycznej oraz z zastosowaniem prostych kształtów szafa Roxy do przedpokoju zmieści się w małym wnętrzu. Lustro, umieszczone na całej długości jednego ze skrzydeł drzwiowych pozwoli Ci sprawdzić przed wyjściem perfekcję swojej stylizacji, a dodatkowo optycznie powiększy pomieszczenie. Praktyczna szafa, wykonana z płyty wiórowej laminowanej z elementami płyty MDF w wyposażeniu posiada półki oraz wysuwany wieszak, wykonany z metalu. Solidny, minimalistyczny uchwyt posiada prosty kształt, a ozdobny dekor filcowy w kolorze antracytu dodaje bryle unikalności.
 • Szafa przedpokojowa o wyjątkowej stylistyce oraz praktycznym wyposażeniu doskonale łączy kolorystykę drewna (odcień Dąb Viking) z antracytowym, filcowym dekorem oraz nieskomplikowanym uchwytem. Dzięki nowoczesności, zestawionej z prostotą sprawdzi się w każdym stylu wnętrzarskim. Doskonale zaprezentuje się w przedpokoju, urządzonym w stylu loftowym, nowoczesnym oraz boho. Szerokość: 65 cm, wysokość: 201,3 cm, głębokość: 37,9 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 715
929
790 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana, płyta MDF + lustro
Uchwyty: metal
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne
Wieszak: metal

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 96,9 cm
Szerokość: 41 cm
Wysokość: 17,3 cm
Waga: 28,48 kg
Paczka 2
Długość: 214,6 cm
Szerokość: 39,4 cm
Wysokość: 6,8 cm
Waga: 28,08 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia