Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZP01
PÓŁKA

Perazzo

Wymiary:

szerokość: 165 cm
wysokość: 22 cm
głębokość: 20 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Półka:
  Dąb Amaretto Hudson
  Ścianka tylna:
  Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Personalizacja wnętrz możliwa jest dzięki osobistym dodatkom, pamiątkom, zdjęciom, eksponowanym na półkach oraz blatach meblowych. Twój gust, spójny z ponadczasowymi, klasycznymi oraz kolonialnymi inspiracjami w aranżacjach wnętrz z pewnością doceni półkę ścienną z kolekcji mebli Perazzo. Ten uniwersalny w zastosowaniu element może efektownie wpłynąć na wygląd pomieszczenia i zwiększyć jego funkcjonalność.
 • Wyprodukowana w technologii produkcji płyty drewnopochodnej półka z kolekcji Perazzo posiada wyczuwalne oraz doskonale widoczne słoje drewna, nadające efektu naturalności i ponadczasowości. Półka naścienna Perazzo wykonana została z połączenia dwóch, elegancko wyglądających wybarwień: Antracytu oraz odcienia Dąb Amaretto Hudson. Tylna ścianka w kolorze antracytowym doskonale łączy się z dębowym odcieniem półki. Mebel z łatwością wpisze się w klasyczną, loftową, kolonialną lub rustykalną aranżację. Odpowiednia do zastosowania w jadalni i pokoju dziennym stanie się praktycznym miejscem ekspozycji lekkich, dekoracyjnych przedmiotów.
 • Półka ścienna przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Szerokość: 165 cm, Wysokość: 22 cm, Głębokość: 20 cm.
249 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Ściana tylna: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 191,2 cm
Szerokość: 25,4 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 10,44 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia