Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP VNNV02L
WITRYNA 2D2S

Cestino

Wymiary:

szerokość: 108,4 cm
wysokość: 206,3 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Jackson Hickory
  Jackson Hickory/ Amadeus
  Korpus:
  Jackson Hickory
  Front:
  Jackson Hickory/ Amadeus

Cechy i korzyści:

 • Rodzinne popołudnie przy stole, zastawionym przekąskami, przy którym obok ulubionej gry planszowej nie brakuje wyjątkowej atmosfery musi być komfortowe w każdym detalu. Wyjątkowe chwile z najbliższymi, zarówno w świąteczne dni jak i na co dzień wymagają starannego zaplanowania strefy kuchennej, jadalnianej i dziennej. Wyposaż ją w wysoką witrynę, dzięki której możesz mieć pod ręką najbardziej potrzebne przedmioty.
 • Wysoka witryna z najnowszej kolekcji Cestino zachwyca funkcjonalnością w niezwykłym, klasycznym stylu. Mebel, stanowiący idealne połączenie tradycji z nowoczesnością wykonany został z płyty wiórowej laminowanej oraz płyty MDF i zawiera wiele praktycznych elementów. Jego naturalny odcień drewna w kolorze Jackson Hickory z elementem Amadeus wyróżnia się wyjątkowo stylowym efektem. Witryna wyposażona została w praktyczne, przeszklone półki, efektowne półeczki na wino, pojemne szuflady oraz półki, ukryte za pełnym frontem. Witrynę można dodatkowo podświetlić dokupując oświetlenie opcjonalne.
 • Wysoka jakość wykonania oraz unikalny styl mebla sprawiają, że łatwo dopasować go do wielu stylów aranżacyjnych. Doskonale sprawdzi się w kuchni, jadalni oraz w pokoju dziennym, gdzie potrzebna jest przestrzeń do przechowywania zastawy stołowej, szkła oraz tekstyliów dekoracyjnych. Witryna będzie efektownym dopełnieniem modnego stylu boho, skandynawskiego lub loftowego.
 • Uwaga: występuje przesunięcie wzoru na frontach.

 

 • Szerokość: 108,4 cm, wysokość: 206,3 cm, głębokość: 42 cm.
2059 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF/ płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: metal
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe pełny wysuw
Stopki: ślizgacze
Oświetlenie opcjonalne: Dojo 5pkt- 213 zł
Szkło: hartowane transparentne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 89 cm
Szerokość: 63,2 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 24,86 kg
Paczka 2
Długość: 155 cm
Szerokość: 67,3 cm
Wysokość: 6,4 cm
Waga: 27,94 kg
Paczka 3
Długość: 125,8 cm
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 8,5 cm
Waga: 22,76 kg
Paczka 4
Długość: 220,4 cm
Szerokość: 42,9 cm
Wysokość: 6,4 cm
Waga: 23,26 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia